OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Hd Full izle

(Solo: A Star Wars Story)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Jonathan Kasdan, Lawrence Kasdan, George Lucas
Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi izle, Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Altyazılı izle, Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Türkçe Dublaj izle, 2018 Amerika yapımı olan Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi filminin toplam süresi 2 saat 15 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Fantastik, Macera ve Aksiyon film türüdür. Film Imdb'den 7,0 gibi başarılı bir puan almayı başarmıştır. Filmin yönetmenliğini Ron Howard yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Jonathan Kasdan ve Lawrence Kasdan yazmıştır. Filmin başrolünde ise Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke gibi isimler yer almaktadır.


Filmin konusu: Suçlu yeraltı dünyasına bir macera sırasında, Han Solo gelecekteki yardımcı pilotu Chewbacca ile tanışır ve İsyan'a katılmadan önce Lando Calrissian ile karşılaşır.
Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus


Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi izle

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi izle, Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Altyazılı izle, Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Türkçe Dublaj izle, 2018 Amerika yapımı olan Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi filminin toplam süresi 2 saat 15 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Fantastik, Macera ve Aksiyon film türüdür. Film Imdb’den 7,0 gibi başarılı bir puan almayı başarmıştır. Filmin yönetmenliğini Ron Howard yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Jonathan Kasdan ve Lawrence Kasdan yazmıştır. Filmin başrolünde ise Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke gibi isimler yer almaktadır.

Filmin konusu: Suçlu yeraltı dünyasına bir macera sırasında, Han Solo gelecekteki yardımcı pilotu Chewbacca ile tanışır ve İsyan’a katılmadan önce Lando Calrissian ile karşılaşır.

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Tek Parça izle

2,916 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet