GkmFXGkmFX
5.6 IMDB Puanı

Halo Gece Karanlığı Türkçe Dublaj izle (2014)

(Halo: Nightfall)
Çizgi romanlardan, romanlardan ve hikayelerden sonra Halo'nun bir dizi proje olarak ekranda olması sizi şaşırtmıyor. Destansı bir kahraman, insanlığa en son teknoloji ekipmanlarla nasıl hizmet edileceği ve insanlığı destansı canavarlardan nasıl koruyacağı ve kurtarılacağı üzerine yazılmış bir senaryodur. Sezon ve bölümler hakkında henüz net bir bilgi yok, ancak dizinin Kasım ayında piyasaya sürüldüğü söyleniyor ve bu oyunun dünya çapında milyonlarca takipçisi olduğunu düşünürsek, rekor kıran gerçekliği göreceğiz. Lucko ve ekibinin yakın gelecekte neler yapabileceğinizi göreceğini ve oyun haritasının geniş bir yelpazeye hitap etmediği için oyundan çıkacak bir senaryo olduğunu belirtmek gerekir.Full HD Halo Gece Karanlığı Turkce Dublaj izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

881 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum