Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

2,066 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Halef izle
5.5 IMDB Puanı

Halef izle

(HALEF )
HALEF FULL HD İZLE

Film ismini, yaşadığı kötü olaylar ve tranva sonucu ayrıldığı evine aradan yıllar geçmesine ragmen geri dönen ve döndükden sonta kendisini bekleyen hayatın değişiklşiği ile süpriz yaşayan Halef 'in yaşamını konu alıyor. Mahir, portakal ile ünlü Adana'ya portakal tarlalarından kalan parayı almak için gider ancak onu bekleyen süprizlerden habersizdir.

HALEF YERLİ FİLM İZLE

Yıllar önce abisini kaybeden Mahir ailesinin evinde ölen abisinin Reenkarnasyonu olduğu iddia edilen haref ile tanışır. Bu durum Mahir'e göre saçma gelir ve Halef'den elinden geldikce uzak durmaya çalışır. Mahir'in küçükken abisi ile yaşadıkları anıları bilen ve bunu Mahir'e anlatan Halef , Mahir'in dikkatini çeker ve Mahir şaşkınlığını gizleyemez.

HALEF HD İZLE

Yönetmen koltuğundan Murat Düzgünoğlu'nun oturduğu , başrol oyunculuklarını Muhammed Uzuner, Baran Şükrü Babacan, Güler Ökten'in paylaştığı filmi sitemizden hd kalitede donmadan izleyebilirsiniz.