7,783 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Hababam Sınıfı Kıbrıs’ta: Yaz Oyunları (2020) full izle

Hababam Sınıfı Kıbrıs’ta: Yaz Oyunları (2020) full izle

(Hababam Sınıfı Kıbrıs'ta: Yaz Oyunları)
Kategori

Filmin Konusu ve İçeriği3 Nisan 2020 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta oturuyor. Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu ve Yusuf Çim gibi ünlü isimlerin paylaştığı oyun kadrosu oldukça eğlenceli bir film ortaya çıkarmış. Komedi filmi severler için bir numara filmlerden olan Hababam Sınıfı Yaz Oyunları eski Hababam filmlerini de hatırlatıyor. Filmin içerik konusu; Kıbrıs’ta düzenlenen geleneksel liseler arası yaz oyunlarına Özel Çamlıca Lisesi öğrencileri de katılmaya hak kazanır. Okulun sahibi olan ve pintiliği ile ünlü olan Lütfullah yarışmaya katılması gereken öğrencilerin tümünü fen lisesinden seçmek ister. Birkaç öğrenci de buna karşı çıkarak kendi sınıfındaki öğrencilerin Kıbrıs’a gitmesi için girişimde bulunur.

FİLM HENÜZ VİZYONA GİRMEMİŞTİR. Vizyona girdikten sonra sinema çekimi ile sizlerin karşısında olacağız. Fragman ve film hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yerli Film Hababam Sınıfı Kıbrıs'ta Yaz Oyunları Hemen izle İyi Seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

19 yorum