Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

7,072 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Hababam Sınıfı Yeniden Full izle
0.0 IMDB Puanı

Hababam Sınıfı Yeniden Full izle

(Hababam Sınıfı Yeniden)
Senaryo Evren Erdoğan
Hababam Sınıfı Yeniden
Rıfat Ilgaz’ın ölümsüz eseri Hababam Sınıfı yeniden beyaz perdeye uyarlanıyor. İnek Şaban, Güdük Necmi, Damat Ferit, Hafize Ana, ve Mahmut Hoca gibi gönüllere taht kurmuş ve yıllarca hiç eskimemiş klasikleşen filmin uyarlanması ile birlikte yeni karakterler, yeni bir jenerasyon hakim olacaktır. İlk Hababam sınıfında tembel bir sınıfın maceralarını konu almakta ve her gün yaşadıkları macera, kardeşlik, arkadaşlık ve dayanışmanın önemini vurgulamaktaydı. Çok yaramaz olan ve okula nam salan sınıfın aslında özünde her biri merhametli ve iyi birer lise öğrencisidir.
1975 yılında çekilen Hababam sınıfının yönetmen koltuğuna Ertem Eğilmez otururken yeni çekilecek Hababam Sınıfı Yeniden filminin yönetmen koltuğuna Doğa Can Anafarta oturmaktadır. Yapımcılığını Hann Media’nın üstlendiği filmin Senaryosunu Evren Erdoğan ve Ayşe Balıbey yazmaktadır.
17 Mayıs 2019 da seyirci ile buluşacak filmin oyuncu kadrosu oldukça geniş. Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok, Nazlı Pınar Kaya, Sami Aksoy, Irmak Aydın, Fırat Albayram, Mustafa Karaoğlu, Hasan Say, Hülya Duyar, Osman Alkaş, Deniz Yeşil Mavi, Nural Demirhan, Vural ceylan gibi renkli oyuncu kadrosuna sahip.
Filmin en büyük amacı bir tarihe ismini yazdırmış olan Hababam Sınıfı ruhunu 21. Yüzyıla taşımaktır. Günümüz gençlerinin diline uyarlanmış olan Hababam sınıfı yeniden filmi Vizyona taşınmasıyla birlikte oldukça ilgi görmesi beklenmektedir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

5 yorum