Güzel ve Çirkin İzle

Güzel ve Çirkin İzle, Güzel ve Çirkin filmi izle, Güzel ve Çirkin full izle, Güzel ve Çirkin Tek parça izle, Güzel ve Çirkin Türkçe Dublaj izle, “Güzel ve Çirkin” Harry Potter film serisiyle ismini duyuran Emma Watson filmdeki güzel kız rolüyle karşımıza çıkmaktadır. Fransa’da yaşayan bir prens vardı prens’in herşeyi olmasına rağmen hem bencil hemde acımasızdı. Şatosunu en güzel eşyalar ile doldurabilmek için kenti vergiye bağlamıştı. Bir gece şatoya davetsiz bir misafir gelir sığınmak için, Misafir kadın prense tek bir gül hediye etti. Yabancı kadın onu görüntüye kanmaması için uyardı. Çünki gerçek güzellik içten gelir. Prens tekrar reddedince yaşlı kadın’ın görüntüsü birden bire değişti ve çok güzel bir büyücüye dönüştü. Prens affedilmek için yalvardı, ama çok geçti. Güzel büyücü prens’in kalbinde sevgi olmadığını görmüştü. Ceza olarakta prensi çok çirkin bir canavara çevirdi. Şato ve içinde yaşayanlara ise çok güçlü bir büyü yaptı. Prens ve şato yıllar geçtikten sonra silinmişti neden mi ? çünki büyücü onları sevenlerinin zihinlerinden silmişti. Hediye ettiği gül gerçekten büyülü bir güldü. Prens son yaprak düşene kadar birini sevmeyi başarır ve onun sevgisini kazanabilirse eski haline tekrar dönecektir. Yoksa sonsuza dek korkunç bir canavar olarak yaşamına devam edecekti. Canavar yıllar geçtikçe umudunu kaybedip çaresizliğe teslim oldu. Kim bir canavarı gerçekten sevmeyi başarabilirdi ki ? Filmin içinde herkes müzik söyler gibi konuşmaktadır. Film Güzel ve Çirkin’in nasıl birbirlerini sevdiğini ve çirkinin büyüsünün bozulup eski haline dönmesinden bahsetmektedir.

Güzel ve Çirkin Full HD Tek Parça izle

3,668 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Güzel ve Çirkin izle (2017) Türkçe Dublaj
7.3 IMDB Puanı

Güzel ve Çirkin izle (2017) Türkçe Dublaj

Yönetmen Bill Condon
Oyuncular Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad, Ewan McGregor, Emma Thompson, Audra McDonald, Stanley Tucci, Gugu Mbatha-Raw, Hattie Morahan, Nathan Mack, Ian McKellen, Haydn Gwynne, Henry Garrett, Harriet Jones, Adrian Schiller, Gerard Horan, Zoe Rainey, Jimmy Johnston, Alexis Loizon, Sonoya Mizuno, Lynne Wilmot, Lara Decaro, Michael Jibson, Lindy Pieri, Skye Lucia Degruttola, Karl Farrer, Sophia Brown, Tyrone Love
Güzel ve Çirkin İzle, Güzel ve Çirkin filmi izle, Güzel ve Çirkin full izle, Güzel ve Çirkin Tek parça izle, Güzel ve Çirkin Türkçe Dublaj izle, "Güzel ve Çirkin" Harry Potter film serisiyle ismini duyuran Emma Watson filmdeki güzel kız rolüyle karşımıza çıkmaktadır. Fransa'da yaşayan bir prens vardı prens'in herşeyi olmasına rağmen hem bencil hemde acımasızdı. Şatosunu en güzel eşyalar ile doldurabilmek için kenti vergiye bağlamıştı. Bir gece şatoya davetsiz bir misafir gelir sığınmak için, Misafir kadın prense tek bir gül hediye etti. Yabancı kadın onu görüntüye kanmaması için uyardı. Çünki gerçek güzellik içten gelir. Prens tekrar reddedince yaşlı kadın'ın görüntüsü birden bire değişti ve çok güzel bir büyücüye dönüştü. Prens affedilmek için yalvardı, ama çok geçti. Güzel büyücü prens'in kalbinde sevgi olmadığını görmüştü. Ceza olarakta prensi çok çirkin bir canavara çevirdi. Şato ve içinde yaşayanlara ise çok güçlü bir büyü yaptı. Prens ve şato yıllar geçtikten sonra silinmişti neden mi ? çünki büyücü onları sevenlerinin zihinlerinden silmişti. Hediye ettiği gül gerçekten büyülü bir güldü. Prens son yaprak düşene kadar birini sevmeyi başarır ve onun sevgisini kazanabilirse eski haline tekrar dönecektir. Yoksa sonsuza dek korkunç bir canavar olarak yaşamına devam edecekti. Canavar yıllar geçtikçe umudunu kaybedip çaresizliğe teslim oldu. Kim bir canavarı gerçekten sevmeyi başarabilirdi ki ? Filmin içinde herkes müzik söyler gibi konuşmaktadır. Film Güzel ve Çirkin'in nasıl birbirlerini sevdiğini ve çirkinin büyüsünün bozulup eski haline dönmesinden bahsetmektedir.