Bedava Bonus

Göktaşı Full Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
Göktaşı ( Türk Filmi )

Son zamanların en çok araştırılan ve popülerliği ile ön plana çıkan yerli komedi filmleri arasında Göktaşı Filmi bulunmaktadır. Caner Erzincan’ın yönetmeliğini yapmış olduğu Göktaşı filminde oyuncu olarak karşımıza Şafak Sezer, Ayhan Taş, Bülent Çolak, Tuna Orhan gibi pek çok isim yer alarak filmin popülerliğini arttırmaktadırlar.

Göktaşı Filminin Konusu
Trakyalılar yağmur duasına çıkmaktadırlar. Ancak umdukları sonuçlar dışında bambaşka bir şey ile karşılaşmaktadırlar. En büyük dertleri arasında kuraklık bulunmaktadır. Bundan dolayı kuraklıktan kurtulmanın yolları bütün köy halkı destek olarak yağmur duasına çıkma kararı almışlardır. Duayı ettikten sonra gözlerini semaya dikmektedirler. Ancak gözlerine inanamayacak bir olay ile karşılaşacaklarını bilmemektedirler. Gökten yağmur değil Göktaşı parçaları düşmeye başlamıştır. Her şok içerisine girmektedirler ve ne olduğunu anlamamaktadırlar. Bu olayı duyan Amerikalılar, Almanlar ve Rus ajanları inceleme yapmak adına Köye akın etmeye başlamışlardır. Aynı zamanda bu ajanlar aldıkları göktaşı için ciddi derecede para ödemektedirler. Böylelikle köy muhtarı İsmet bu olaydan faydalanmak istemektedir.
Bedava Bonus


Göktaşı izle

Göktaşı İzle, Göktaşı full izle, Göktaşı 1080p izle, Göktaşı Tek Parça izle, Göktaşı Kaçak izle, Göktaşı sinema çekimi izle, 2018 Türkiye yapımı olan Göktaşı filminin toplam süresi henüz belli olmasa da filmin yer aldığı film türü Komedi’dir. Filmin yönetmenliğini Caner Erzincan yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Şafak Sezer, Bülent Çolak, Ayhan Taş

Göktaşı Tek Parça izle

15,709 Görüntülenme
Bedava Bonus

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum