Gece Gelen Cin Bebek (2020) izle

(Gece Gelen )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Boyoz Yapım
  • Film Süresi 90dk
Yönetmen
Senaryo Bülent Aydoslu
2020 yılının ilk yerli filmlerinden ve ayrıca ilk korku filmlerinden olan Gece Gelen Cin Bebek seyircisiyle 3 Ocakta sinemalarda buluşmaya başlıyor. Baş rolünde Buse Sevindik'in olduğu film cinleri ve onlardan hamile kalan kadınları konu alıyor.

Gece Gelen Cin Bebek'te bizi neler bekliyor?


Kadınlardan başkasına musallat olmayan bir cin ve onları hamile bırakmayı hedefleyen bir konuyu ele alıyor. Köy hayatı yaşayan genç bir kız olan Doğa'nın hayatını anlatıyor. Hayatı kabusa dönen Doğa'yı zor zamanlar bekliyor. Hem köy ortamında yardım alacağı fazla kişi olmaması hemde köy şartlarıyla kendisine çözüm yolu arayan Doğa ne yapacak?


Hangi cin Doğa'yı hamile bırakıyor?


İblis'in oğlu Ziffar adındaki cinden hamile kalan ve cin bebeği doğurma zorunda kalan Doğa kime ne anlattıysa inandıramaz. Böylesi zor bir durumda kalan Doğa, başka cinlerle anlaşmak zorunda kalır ve köy mezarlığındaki diğer cinler ile bir anlaşma yapar. Cinlerin bu tarz anlaşmalarının olduğu etrafımızda bile az çok duyulmuş şeyler diye düşünüyorum. Fakat insanlar bu tarz bilgilerden ve muhabbetlerden korktuğu için fazla söz edilmesini istemez. Peki ya siz olsaydınız bu durumda ne yapardınız?


Gece Gelen Cin Bebek vizyona girdimi?


3 Ocak 2020 yılında vizyona girecek olan filmin fragmanıyla bile kendisini izlettirecek durumda olduğu ortada. Aman korkuya alışık değilseniz uzak durun!

Resimler 3

10
3,724 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

7 yorum