Merit Royal Bet
Instgram Takipçi Hilesi
VİDEO ÖNÜ REKLAMLARIMIZ SADECE 30 SANİYEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
13


Gece 2014 İzle

2014 Türkiye yapımı olan Gece filminin toplam süresi 1 saat 45 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türü ise Dram’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 5,6’dır. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Erden Kiral yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Nurgül Yesilçay, Mert Firat, Vildan Atasever

Gece 2014 Filminin Konusu : Süsen sıkıntılı bir ailede yaşıyor, İzmir’e taşındıktan sonra babası evi terk etti ve herkes tarafından etkilendi. Çocukluk sevgisi Yusuf ile yeni bir hayata yelken açıyor. Ama evlilik onun için bir çıkış olmayacaktır.

Gece 2014 Tek Parça izle

6,632 Görüntülenme
Kamu Evlilik
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Gece Full 720p Tek Parça izle
5.4 IMDB Puanı

Gece Full 720p Tek Parça izle

(Gece)
Yönetmen
Senaryo Erden Kiral
2014 Türkiye yapımı olan Gece filminin toplam süresi 1 saat 45 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türü ise Dram'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 5,6'dır. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Erden Kiral yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Nurgül Yesilçay, Mert Firat, Vildan Atasever

Gece 2014 Filminin Konusu : Süsen sıkıntılı bir ailede yaşıyor, İzmir'e taşındıktan sonra babası evi terk etti ve herkes tarafından etkilendi. Çocukluk sevgisi Yusuf ile yeni bir hayata yelken açıyor. Ama evlilik onun için bir çıkış olmayacaktır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum