GkmFXGkmFX
7.8 IMDB Puanı

Galaksinin Koruyucuları 2 izle (2017) Türkçe Dublaj

  • Yapım Yılı 2017 - ABD
Yönetmen James Gunn
Oyuncular Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Michael Rooker, Karen Gillan, Kurt Russell, Sylvester Stallone, Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan, Sean Gunn, Tommy Flanagan, Laura Haddock, Nathan Fillion, Evan Jones, Elizabeth Ludlow, Cheyanna Lavon Zubas, Steve Agee, Joe Fria, Terence Rosemore, Stephen Blackehart, Hilty Bowen, Rob Zombie, Ving Rhames, Michelle Yeoh, Michael Rosenbaum, Miley Cyrus, David Hasselhoff
Galaksinin Koruyucuları 2 İzle, Galaksinin Koruyucuları 2 filmi izle, Galaksinin Koruyucuları 2 full izle, Galaksinin Koruyucuları 2 Tek parça izle, Galaksinin Koruyucuları 2 Türkçe Dublaj izle, "Galaksinin Koruyucuları 2" Galaksinin Koruyucuları 2 filmi Galaksinin Koruyucuları filminin çok izlenmesi nedeni ile 2.film gelmiştir. Bir Grup farklı türden canlı birbirlerine destek çıkarak zorlukların üstüne yürümektedir. Filmin 1.serisinde dünyayı kurtaran Galaksinin Koruyucuları ekibi bu seferde Dünya'yı kötülüklerden korumak istemektedir. Sevimli küçük agaç gnot filmin başrolünde dans ederek tehlikenin ortasında durmaktadır. Galaksinin koruyucuları 2 filminde daha önce görmediğiniz grafikleri ve Daha önce hayal gücünüzle bile kurgulayamadığınız bir film izleyeceksiniz. Galaksinin Koruyucuları 2 filiminin başrolunu Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista paylaşmaktadırlar. Filmin yönetmen koltuğunda ise James Gunn oturmaktadır. Uzaydaki Kötü insanları yenerek dünyayı kurtarmayı Galaksinin Koruyucuları ekibi rahat bir şekilde başarmıştır. Filminizde yer alan Star Lord'un bir babası vardır. Babası bir gezegen kurmuştur ve Babası çok sinsi ve kendini düşünen bir adamdır. Star Lord'un hayat gücüne kendine aktarmak istemektedir. Star Lord bunun farkına sonraları varacaktır ve Babasının sinsi planını bozup dünya'yı bir gezegen tehlikesinden daha kurtaracaktır. 2017 Filmlerini 1080p olarak sitemizde bulabilirsiniz.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Galaksinin Koruyucuları 2 İzle

Galaksinin Koruyucuları 2 İzle, Galaksinin Koruyucuları 2 filmi izle, Galaksinin Koruyucuları 2 full izle, Galaksinin Koruyucuları 2 Tek parça izle, Galaksinin Koruyucuları 2 Türkçe Dublaj izle, “Galaksinin Koruyucuları 2” Galaksinin Koruyucuları 2 filmi Galaksinin Koruyucuları filminin çok izlenmesi nedeni ile 2.film gelmiştir. Bir Grup farklı türden canlı birbirlerine destek çıkarak zorlukların üstüne yürümektedir. Filmin 1.serisinde dünyayı kurtaran Galaksinin Koruyucuları ekibi bu seferde Dünya’yı kötülüklerden korumak istemektedir. Sevimli küçük agaç gnot filmin başrolünde dans ederek tehlikenin ortasında durmaktadır. Galaksinin koruyucuları 2 filminde daha önce görmediğiniz grafikleri ve Daha önce hayal gücünüzle bile kurgulayamadığınız bir film izleyeceksiniz. Galaksinin Koruyucuları 2 filiminin başrolunu Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista paylaşmaktadırlar. Filmin yönetmen koltuğunda ise James Gunn oturmaktadır. Uzaydaki Kötü insanları yenerek dünyayı kurtarmayı Galaksinin Koruyucuları ekibi rahat bir şekilde başarmıştır. Filminizde yer alan Star Lord’un bir babası vardır. Babası bir gezegen kurmuştur ve Babası çok sinsi ve kendini düşünen bir adamdır. Star Lord’un hayat gücüne kendine aktarmak istemektedir. Star Lord bunun farkına sonraları varacaktır ve Babasının sinsi planını bozup dünya’yı bir gezegen tehlikesinden daha kurtaracaktır. 2017 Filmlerini 1080p olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Galaksinin Koruyucuları 2 Full HD Tek Parça izle

2,933 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.