GkmFXGkmFX
8.0 IMDB Puanı

G.O.R.A. 720P Full izle

(G.O.R.A.)
Senaryo Can Yilmaz, Cem Yilmaz
G.O.R.A. İzle, G.O.R.A. full izle, G.O.R.A. 1080p izle, G.O.R.A. Tek Parça izle, 2004 Türkiye yapımı olan G.O.R.A. filminin toplam süresi 2 saat 7 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Macera, Komedi ve Bilim Kurgu'dur. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 8,0'dır. Filmin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Can Yilmaz ve Cem Yilmaz yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Cem Yilmaz, Rasim Öztekin, Özkan Ugur

G.O.R.A. Filminin Konusu : Film, G.O.R.A.'dan uzaylılar tarafından kaçırılan kullanılmış bir halı satıcısı Arif (Cem Yılmaz tarafından oynanan) hakkında. Orada, gezegenin güvenlik şefi Logar (Cem Yılmaz tarafından da oynanır) tarafından ilerletilen ve gezegeni kurtaran şeytani bir düzeni engellemeye başlar. Film, Star Wars, The Beşinci Element ve Matrix gibi çeşitli bilim kurgu filmlerini taklit ediyor.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


G.O.R.A. izle

G.O.R.A. İzle, G.O.R.A. full izle, G.O.R.A. 1080p izle, G.O.R.A. Tek Parça izle, 2004 Türkiye yapımı olan G.O.R.A. filminin toplam süresi 2 saat 7 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Macera, Komedi ve Bilim Kurgu’dur. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 8,0’dır. Filmin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Can Yilmaz ve Cem Yilmaz yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Cem Yilmaz, Rasim Öztekin, Özkan Ugur

G.O.R.A. Filminin Konusu : Film, G.O.R.A.’dan uzaylılar tarafından kaçırılan kullanılmış bir halı satıcısı Arif (Cem Yılmaz tarafından oynanan) hakkında. Orada, gezegenin güvenlik şefi Logar (Cem Yılmaz tarafından da oynanır) tarafından ilerletilen ve gezegeni kurtaran şeytani bir düzeni engellemeye başlar. Film, Star Wars, The Beşinci Element ve Matrix gibi çeşitli bilim kurgu filmlerini taklit ediyor.

G.O.R.A. Tek Parça izle

18,376 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.