GkmFXGkmFX
7.4 IMDB Puanı

Furie Filmi izle

(Furie)
Kategori
Fruie
Bir Annenin Savaşı Fruie
Fruie 24 Mayıs 2019 yılı en iyi aksiyon filmleri arasına giren bir Vietnam yapımıdır. Film 1 saat 38 dak. süren ve izleyiciyi kendine bağlayan bir konuya sahip. İzleyici tarafından oldukça beğenilen hareketli sahneleri ve sürükleyici bir içeriğe sahip olması ve iyi bir oyuncu kadrosuna sahip olan Fruie seyredilmeye değer filmler arasında yer alıyor.

Film Hakkında Tüm Detaylar

Yıllarca gangsterlik yapan ve yakın dövüş ustası olan bir anne, çocuğu olduktan sonra bu mesleği sürdürmesi gittikçe zorlaşır. Kırsal bir kentte yaşamını borç toplayarak sürdürmeye başlayan anne bir süre sonra başkalarının hedefi haline gelir. Çünkü onların işlerine karışmıştır ve bunun bedelini, kızının bir organ mafyası tarafından kaçırılması ile öder.

Türkçe Film izleyelim

Oldukça güçlü ve her yerde eli olan bir mafya tarafından kaçırılan kızını onların eline bırakmaya niyeti olmayan bir anne olarak, tek başına mücadele etmekte zorlanacağı için, ona yardım edecek tek kişi geçmişinde tanıdığı yalnız bir polistir. Eski yaşamına geri dönmek zorunda kalmış olması beraberinde birçok anıyı canlandırır.Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

585 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.