5.1 IMDB Puanı

Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı Full 720p Tek Parça izle

(I, Frankenstein)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Stuart Beattie, Kevin Grevioux, Stuart Beattie, Kevin Grevioux, Mary Shelley
Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı izle, Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı Altyazılı izle, Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı Türkçe Dublaj izle, 2014 ABD ve Avusturalya ortak yapımı olan Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı filminin toplam süresi 1 saat 32 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Aksiyon, Korku ve Fantastik'tir. Filmin yönetmenliğini Stuart Beattie yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Stuart Beattie ve Kevin Grevioux yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Aaron Eckhart, Bill Nighy, Miranda Otto

Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı Filminin Konusu: Victor Frankenstein, 1795 yılında cesetlerden bir araya getirilmiş ruhsuz bir yaratık yaratır ve onu reddeder, yaptıklarından tiksinir. Öfke dolu bir şekilde, yaratık Victor'un karısı Elizabeth'i öldürür ve Victor intikam almak için Arctic'i kovalar, ancak havaya yükselir. Yaratık yaratıcısını Frankenstein ailesinin mezarlığına gömüyor ve sonra da gargoyle kraliçesi Leonore ve komutanı Gideon'dan önce getirdiği gariplikler Ophir ve Keziah tarafından kurtarılmadan önce iblisler tarafından saldırıya uğruyor. Leonore, Archangel Michael tarafından, Dünya üzerindeki iblislerle savaşmak ve insanlığı korumak için yaratıldıklarını açıklıyor. Onlar "Adem" yaratığına adını veriyorlar ve ona katılmaya davet ediyorlar, ama kendini korumak için ağır, baton benzeri silahlar verildikten sonra reddediyor ve ayrılıyor, çünkü daha fazla şeytan onun peşinden gelecek. Silahlar, onlara oyulmuş Gargoyle Emri'nin sembolüne sahip oldukları için, iblisleri (bedenlerini tahrip ederek ve ruhlarını Cehennemde hapsederek) “inkar etmelerine” izin verir.

Yüzyıl boyunca, Adem onu ??takip eden şeytanları savuşturur. Bir gece kulübünde modern bir gün yüzleşmesi sırasında, bir insan polis memuru öldürüldü. Adam bir kez daha gargoyles tarafından çağırılırken, İblis İblis'in lideri olduğunu, milyarder işadamı Charles Wessex ve onun sağ kolu olan Dekar gibi gizlenen iblis prens Naberius'un hayatta olduğunu bildirir. Wessex, bilim adamları Terra Wade ve Carl Avery'yi tekrar canlandırılan cesetlerle deneyler yapmak için kullandı ve en zorlu savaşçısı Zuriel tarafından yönetilen bir grup şeytan göndererek gargoyles'in katedraline saldırıp Adem'i yakaladı ve böylece hayatın sırrını açığa çıkarabildi.

Leonore, polis memurunun ölümünden Adam'ı cezalandırmadan önce, katedral saldırıya uğradı ve Adam, Ophir'i serbest bırakmaya ikna etti. İlerleyen savaşta, Ophir ve Keziah da dahil olmak üzere bir dizi gargoit, "Yükselmiş" (Cennet'e geri döndü ve Cennet'e hapsedildi). Leonore yakalanır ve terkedilmiş bir tiyatroya götürülür. Gideon, Adam'ı Leonore için bir ticaret olarak getirme talimatı verdi; Adam bir şeytanı sorgular ve aynı bilgiyi alır. Adam kaçtı, Gideon tonozlara iner ve Victor Frankenstein'ın günlüğünü Adem'in vücudundan çıkardığı günlüğüne götürür. Denemenin sırlarını içerdiği için Leonore dergisini değiştirir. Gideon Leonore ile yola çıktığında, Adam dergiyi kurtarmaya çalışır, ancak birkaç iblis saldırırken bunu yapması engellenir. Onlardan sonra Adem, Zuriel'i Wessex Enstitüsü'ne götürür. Burada, Naberius'un Frankenstein'ın deneyini yeniden yaratmayı ve binlerce şeytanlaştırılmış cesedin soyundan gelen şeytanların ruhlarına ev sahipliği yapmasını planladığını öğrenir. Şeytanlar sahip oldukları ruhsuz bedenleri varsa Cehennemden dönebilecekler. Adam dergiyi alır ve kaçar ve daha sonra Terra'ya karşı Zuriel tarafından saldırıya uğramadan önce yüzleşir. Adam Zuriel'i "inmeyi" başarır.

Adam, Naberius'un planının geri kalan gargoillerini uyarır, onu ve Terra'yı güvenliğe alırsa, onlara dergi vermeyi kabul eder. Leonore aynı fikirde ama Gideon'u onu öldürüp dergiyi geri almak için gönderiyor. Şiddetli bir kavgadan sonra, Adam Gideon'u “yükselmek” zorunda bırakıyor ve ardından Frankenstein'ın günlüğünü yakmaya ve garnizonlar onun peşinden gitmeden önce sırlarını yok etmeye karar veriyor. Adam onları terk ederek, onları Naberius'un iblisleriyle savaşa sokan Wessex Enstitüsü'ne götürerek, mücadelenin başlarında Dekar'ı iniyor. Savaş ilerledikçe, Adam Naberius tarafından kaçırılan Terra'yı kurtarmak için Avery'yi öldürdükten sonra planının bir sonraki aşamasına geçmesi için Enstitüye girer. Naberius gerçek şeytani formunu alır ve makineyi harekete geçirir. Naberius, Adem'i şiddetlendirir ve şeytan ruhlarından birine sahip olmayı dener, ama Adem kendi ruhunu geliştirdiği için bağışıklığı kanıtlar. Gargoililer, yeniden canlandırılan bedenleri durdurmaya çalışırken, Adam, Naberius'ta Gargoyle Düzeni'nin emrini taşır, vücudunu kutsal kılar ve onu tamamen yok eder, Naberius'u ordusundaki tüm diğer şeytanlarla birlikte iner ve tüm binanın çökmesine neden olur.

Adam'ın cesaretini tanıyan Leonore, onu ve Terra'yı kurtarır ve Adam'ı Gideon'un ölümü için affeder. Adam silahlarını alır. Terra'ya veda ettikten sonra, Adem, dünya insanlarını korumak ve şeytanları avlamak için ölümsüz bir arayışa başlamak için yola çıkar, ilk olarak ruhunu ona kazandıran tavır. Bunu yaparken rolünü ve gerçek adı “Frankenstein” ı kucaklıyor.
10
3,248 Görüntülenme