2.6 IMDB Puanı

Fırıncının Karısı izle Yerli Komedi (2019)

(Fırıncının Karısı)
Kategori
Huzurlarınızda Yılın Gelini; Fırıncının Karısı
Film, kocasına bağlı, naif ve çekingen bir kadın olan Ferdane ile karısına maço ve kıskanç tavırlar sergileyen Fırıncı Mustafa’nın başından geçen olayları anlatıyor. Türk kadınına benzer bir tipleme ile karşımıza çıkan Ferdane, kocasının bu tavırlarına alışıyor ve artık doğal karşılamaya başlıyor. Fakat bir gün kocasının aniden değişen tavırları, meraklı Ferdane’nin gözünden kaçmıyor.

Filme genel Bakış
Kocasının değişiminden şüphelenen Ferdane, kocasını gizlice takip etmeye başlar. Kardeşi Ramazan’ı da yanına alan Ferdane, kocasından çekinirken, kardeşinin hayatını zindana çevirir. Kardeşi Ramazan istemeden de olsa ablasına yardım etmeye başlar. Abla kardeş bu maceraya sürüklenirken Ramazan lise arkadaşı Hacer ile karşılaşır. Ramazan’ın hikayesi Hacer ile bu takip serüveni sayesinde başlar.

2019 Yerli Komedi Filmi
Bu sırada yan rollerde göreceğimiz İsmail ve kötürüm ablasının kızı Hacer ve sözde büyücü Vahdi Dede’nin de serüvene sürüklenmesiyle olaylar daha da karışıyor. Ferdane’nin tek sorunu kocasının tavırlarındaki farklılar iken olayların bu raddeye gelmesi onları nasıl bir maceraya sürükleyecek? Başarılı kadrosu ve kalıpların dışında bir konuya değinen Fırıncının Karısı filmi 27 Eylül’de seyirciyi kahkahaya boğacak.

10
10
3,603 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın