Ferdinand İzle

Ferdinand İzle, Ferdinand Türkçe Dublaj izle, Ferdinand filmi izle, Ferdinand Tek Parça izle, Ferdinand full izle, Ferdinand filmi 22 Aralık 2017’de vizyona girmiştir. Ferdinand film türü olarak Animasyon, Komedi ve Macera tür filmler arasında farklı bir başarıya sahiptir. Ferdinand dost canlısı bir Boğadır. Fakat insanoğlu Boğaları vahşi hayvanlar olarak düşündükleri için Ferdinand’ı hep yanlış anlamışlardır. Ferdinand dost canlısı bir boğadır. Ferdinand bir yanlışlık sonrası kendini boğa güreşlerinde bulur. Ferdinand’ı zorla bir kamyona götürürler ve Ferdinand’ın komik macerası başlamış olur. Ferdinand çok büyük bir boğa olduğu için şehirde başı boş dolaştığı için boğa güreşçileri tarafından kaçırılmıştır. Ferdinand herşeye rağmen diğer boğalarla güreşmek istememektedir. Ferdinand Bir şekilde alı tutuldukları yerden kaçmak istemektedir. Ferdinand diğer boğalarla beraber komik bir maceraya atılmaktadır. Boğalar et olmadan önce boğaları et olmadan kurtarmak istemektedir.

Ferdinand Full HD Tek Parça izle

6,023 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Ferdinand izle (2017) Türkçe Dublaj
6.9 IMDB Puanı

Ferdinand izle (2017) Türkçe Dublaj

  • Yapım Yılı 2017 - ABD
Yönetmen Carlos Saldanha
Oyuncular Jack Gore, Jet Jurgensmeyer, Nile Diaz, Colin H. Murphy, Carlos Saldanha, Jeremy Sisto, Bobby Cannavale, Raúl Esparza, Luis Carlos de La Lombana, Juanes, Jerrod Carmichael, Julia Scarpa Saldanha, John Cena, Lily Day, Rafael Scarpa Saldanha, Karla Martínez, Jordi Caballero, Maria Peyramaure, Nazanin Homa, Andreas A. Esparza, James Palumbo, Bernardo de Paula, Belita Moreno, Kate McKinnon, Anthony Anderson, Peyton Manning, David Tennant, Tim Nordquist, Gina Rodriguez, Daveed Diggs, Gabriel Iglesias, Flula Borg, Sally Phillips, Boris Kodjoe, Alvaro Mendoza, Miguel Ángel Silvestre, Carlos Reig-Plaza, Cindy Slattery, Jason Fricchione, Susana Ballesteros, Ana Patricia Gámez, Laura Bayonas, Anna Clols, Susana G. Esteban, Johnny Gidcomb, Adrian Gonzalez, Richard Gould, Andrea Lareo, Andre Robinson, Carter Sand, Julian Zane
Ferdinand İzle, Ferdinand Türkçe Dublaj izle, Ferdinand filmi izle, Ferdinand Tek Parça izle, Ferdinand full izle, Ferdinand filmi 22 Aralık 2017'de vizyona girmiştir. Ferdinand film türü olarak Animasyon, Komedi ve Macera tür filmler arasında farklı bir başarıya sahiptir. Ferdinand dost canlısı bir Boğadır. Fakat insanoğlu Boğaları vahşi hayvanlar olarak düşündükleri için Ferdinand'ı hep yanlış anlamışlardır. Ferdinand dost canlısı bir boğadır. Ferdinand bir yanlışlık sonrası kendini boğa güreşlerinde bulur. Ferdinand'ı zorla bir kamyona götürürler ve Ferdinand'ın komik macerası başlamış olur. Ferdinand çok büyük bir boğa olduğu için şehirde başı boş dolaştığı için boğa güreşçileri tarafından kaçırılmıştır. Ferdinand herşeye rağmen diğer boğalarla güreşmek istememektedir. Ferdinand Bir şekilde alı tutuldukları yerden kaçmak istemektedir. Ferdinand diğer boğalarla beraber komik bir maceraya atılmaktadır. Boğalar et olmadan önce boğaları et olmadan kurtarmak istemektedir.