GkmFXGkmFX

Fazla Şaapma Filmi izle

Kategori

Film Hakkında Bilgi


17 Nisan 2020 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin yönetmen koltuğunda Ahmet Kapucu oturuyor. Hakan Meriçliler, Fırat Albayram ve Ömür Özdemir gibi isimlerin rol paylaşımı yaptığı film komedi kategorisinde sinema sahnelerine taşınıyor. Filmin içeriğinde sosyal medya fenomeni olan Ömür Özdemir’in yaşantısı konu ediliyor. Son zamanlarda internet fenomenlerinin çektiği filmler büyük hasılat ile sonuçlanabiliyor. Sinema izleyicilerinin bir çoğu bilinçsiz olarak internet fenomenlerini yargılarken bir çok kişi de internet fenomenleri tarafından çekilen filmleri beğeniyor. Sinema filmi denildiğinde her kategoriden filmin yer aldığı geniş bir yelpazeden bahsediliyor ve sinema sahneleri hem güldürmeyi, hem de ağlatmayı beceri sayan sinemaların çokça sevilen bir alan olarak sayılabiliyor.

TANITIM AMAÇLI EKLENMİŞTİR.


2020 Türkiye Yapımı Fazla Şaapma Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

836 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.