4,749 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Fast and Furious 9 Full HD Türkçe Dublaj izle
8.0 IMDB Puanı

Fast and Furious 9 Full HD Türkçe Dublaj izle

(Fast & Furious 9)

Filmin Konusu ve İçeriği


Başrollerini Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Lex Elle John Cena Jordana Brewster, Lucas Black ve Tyrese Gibson gibi isimlerin paylaştığı Hızlı ve Öfkeli 9 22 Mayıs 2020 tarihinde sinema sahnesinde seyircileri ile buluşuyor. Bir çok kişinin seyretmesi beklenen bu filmin yakın zamanda internet üzerinden fragmanı yayınlandı. Bu fragman aksiyon severlerin çokça dikkatini çekerken filmin daha önceden yayınlanan sekiz seri filminin konuları da gündeme geldi. Hızlı ve Öfkeli filmi macerası 2001 yılında başladı. Bu filmin tüm dünya tarafından çokça beğenilmesi filmin serilerinin gelmesine neden oldu. Filmin serisinde konular tam olarak bir birini takip etmese de yeni konularda her zaman eski konulara bağlantı kurulması da filmin seyircileri tarafından beğenildi.
Hızlı Ve Öfkeli 9 filmi aksiyon filmi severler tarafından beklenirken, filmin konusu hakkında internet üzerinde çok da fazla bilgi yayınlanmadı. Fragmanından anlaşıldığı kadarı ile, filmin diğer serilerinin konularına benzer ve daha hızlı sahnelerin yer aldığı bu filmde konu tabi ki yine hız olarak belirlendi.
2020 ABD Yapımı Fast and Furious 9 Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum