Ezeli Rekabet İzle

Ezeli Rekabet İzle, Ezeli Rekabet Türkçe Dublaj izle, Ezeli Rekabet filmi izle, Ezeli Rekabet Tek Parça izle, Ezeli Rekabet full izle, 1973 senesinde oynanan dünyanın bir numaralı tenisçisi Billie Jean King ile eski dünya şampiyonu Bobby Riggs arasındaki tenis maçı tarihe “The Battle of the Sexes” olarak geçti. Bu mükemmel maç o seneler arasında en çok izlenen tenis maçı olmuştur. Riggs eski şöhretini yakalamak için bu maçı kazanmalı ve tekrar dünya tenis şampiyonu olmalıdır. Billie Jean King Kadınlarında erkeklerinki kadar bilet sattığını söyleyerek Tenis başkanına eşit miktarda para almalarını söylüyor. Tenis Başkanı teklifi kabul etmiyor ve Billie Jean King bir tenis klübü kuruyor. Billie Jean King kadınlarla erkeklerin eşit olduğunu her şekilde insanlara göstermek istiyor. Bobby ve Jean King’in tenis maçı tam 90 milyon kişi tarafından canlı olarak izlenmektedir. Bobby ve Billie Jean King’in karşılaşması çok çekişmeli geçmektedir ve Bobby yaşlı olduğu için çok fazla efor sarfedip, yorulmaktadır bununla birlikte Billie Jean King Bobby’nin yaşlılık durumunu kendi lehine çevirmiştir. Billie Jean King Sporda cinsiyet ayrımı yapılmaması gerektiğini çok kez dile getirmiş ve bu fikri her zaman savunmuştur.

Ezeli Rekabet Full HD Tek Parça izle

2,083 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Ezeli Rekabet izle (2017) Türkçe Dublaj
6.9 IMDB Puanı

Ezeli Rekabet izle (2017) Türkçe Dublaj

Yönetmen Jonathan Dayton ve Valerie Faris
Oyuncular Emma Stone, Steve Carell, Andrea Riseborough, Natalie Morales, Sarah Silverman, Bill Pullman, Alan Cumming, Elisabeth Shue, Eric Christian Olsen, Fred Armisen, Martha MacIsaac, Lauren Kline, Mickey Sumner, Fidan Manashirova, Jessica McNamee, Ashley Weinhold, Austin Stowell, Wallace Langham, Kaitlyn Christian, Bridey Elliott, Lewis Pullman, James Mackay, Enuka Okuma, Tim Ransom, Cooper J. Friedman, Doug Dean, Mark Harelik, Jamey Sheridan, Tom Kenny, Matt Malloy, Chip Chinery, Agnes Olech, Chris Parnell, Dan Bakkedahl, Mike Vogel, Nancy Lenehan, Michael Chieffo, Josh Breeding, Bob Stephenson, Faryn Einhorn, Nelson Franklin, Adam Lustick, Peter A. Hulne, Brigitte Hagerman, Mark Birch, Chet Grissom, Don Dowe, Jim Hanna, Lornie Kuhle, Shelly Slocum, Paul Ganus, Konstantina Mallios, Kevin Hawley, Art Streiber, Mary Tyler Moore, Natalie Stephany Aguilar, Beth Alspaugh, Ibraham Alzubaidy, Aaron Archuletta, Robert Artz, Max Bahmani, Caleb Bailey, Jeff Baumann, Karen Baxter, Justin Becker, Bill Blair, Alice Borcean, Michael Bova, Lloyd Bridges, Ruben Bugayong, Vince Chavez, Taylor Clemenza, Natalie Cohen, Yannik Collin, Erica Corona, Howard Cosell, Andrew Creme, Farnush Danes, Gretchen Dickason, Dinka Dzubur, Lindsey Elizabeth, Resit Berker Enhos, Chris Evert, Kristin Frantz, Mizo Ghendar, Jenn Gulotta, Amy Holt, Jahmilla Jackson, Barrett James, Eddie James, Eli Jane, Richard Allan Jones, Marcus Karlsson, Christine Kent, Slim Khezri, Alexandra Kirr, Brandon Knabe, Melinda Kramer, Manos Krystalis, Hashim Lafond, Jack Leopardo, Sheila M. Lockhart, Frank Lui Geo, Christa Lynn, Morgan Matthews, Ricardo Montalban, Shawn C. Nagy, Michele New, Dennis Nicomede, Amechi Okocha, Dillon Peddicord, Craig Reed, David Philip Reed, Kevin Reeverts, Char Richards, Ashley Riley, Giannina Roggiero, Andrew Rudy, David Sampen, Kaleigh Saunders, Ron Saylor, Howard K. Smith, Katherine Stephens-Miller, Lelia Symington, Bogdan Szumilas, Dorinda Townsend, Tiffany Tynes, Xhuliano Ujka, Christopher Underwood, Max Valentine, Cerra Angela Vallentine, Pamela Drake Wilson
Ezeli Rekabet İzle, Ezeli Rekabet Türkçe Dublaj izle, Ezeli Rekabet filmi izle, Ezeli Rekabet Tek Parça izle, Ezeli Rekabet full izle, 1973 senesinde oynanan dünyanın bir numaralı tenisçisi Billie Jean King ile eski dünya şampiyonu Bobby Riggs arasındaki tenis maçı tarihe "The Battle of the Sexes" olarak geçti. Bu mükemmel maç o seneler arasında en çok izlenen tenis maçı olmuştur. Riggs eski şöhretini yakalamak için bu maçı kazanmalı ve tekrar dünya tenis şampiyonu olmalıdır. Billie Jean King Kadınlarında erkeklerinki kadar bilet sattığını söyleyerek Tenis başkanına eşit miktarda para almalarını söylüyor. Tenis Başkanı teklifi kabul etmiyor ve Billie Jean King bir tenis klübü kuruyor. Billie Jean King kadınlarla erkeklerin eşit olduğunu her şekilde insanlara göstermek istiyor. Bobby ve Jean King'in tenis maçı tam 90 milyon kişi tarafından canlı olarak izlenmektedir. Bobby ve Billie Jean King'in karşılaşması çok çekişmeli geçmektedir ve Bobby yaşlı olduğu için çok fazla efor sarfedip, yorulmaktadır bununla birlikte Billie Jean King Bobby'nin yaşlılık durumunu kendi lehine çevirmiştir. Billie Jean King Sporda cinsiyet ayrımı yapılmaması gerektiğini çok kez dile getirmiş ve bu fikri her zaman savunmuştur.