GkmFXGkmFX
7.1 IMDB Puanı

Exit Kore Filmi Türkçe Dublaj izle

(Ekshiteu)

Filmin Konusu ve İçeriği


Yong-Nam birkaç yıl önce bir üniversiteden mezun oldu, ama yine de iyi bir iş arıyor. Üniversite günlerinde çok aktif olduğu kaya tırmanışı en büyük hobisidir. Bu sırada Yong-Nam'ın annesi Hyun-Ok (Ko Du-Shim) 70 yaşına girer ve bir kongre salonunda doğum gününü kutlar. Annesinin doğum günü kutlamasında Yong-Nam, Ui-Joo'yu (Yoona) görür. Ayrıca kongre salonunda müdür yardımcısı olarak çalışmaktadır. Eski üniversite günlerinde Yong-Nam ve Ui-Joo kaya tırmanışı kulübünün üyeleridir. Yong-Nam, o zamanlar Yi-Joo'ya karşı bir şeyler hissediyordu ve onun için duygularını itiraf etti, ancak Ui-Joo onu reddetti. Buna rağmen, Yong-Nam hala Ui-Joo için bir şeyler hissediyor. Ölümcül bir gaz beklenmedik bir anda bölgeye yayılıyor.

MultiDil ( Dub & Alty. ) Kore filmi olan Exit tek parça full Hemen izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

654 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.