GkmFXGkmFX
7.4 IMDB Puanı

Ev Kira Semt Bizim Full izle

(Ev Kira Semt Bizim)
Senaryo Mustafa Kenan Aybasti
Ev Kira Semt Bizim İzle, Ev Kira Semt Bizim full izle, Ev Kira Semt Bizim 1080p izle, Ev Kira Semt Bizim Türkçe Dublaj izle, 2018 Türkiye yapımı olan Ev Kira Semt Bizim filminin toplam süresi 1 saat 28 dakika'dır. Filmin yer aldığı tek film türü ise Komedi'dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Mustafa Kenan Aybasti yapmıştır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,2'dir. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Can Basak, Ahmet Bilgin, Aydan Burhan

Filmin Konusu : Aynı Semt'de doğup büyüyen bir grup arkadaş çevresi artık semt'in zorluklarına dayanamayıp evlerinden kovulmalarının hikayelerini anlatmaktadır.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Ev Kira Semt Bizim izle

Ev Kira Semt Bizim İzle, Ev Kira Semt Bizim full izle, Ev Kira Semt Bizim 1080p izle, Ev Kira Semt Bizim Türkçe Dublaj izle, 2018 Türkiye yapımı olan Ev Kira Semt Bizim filminin toplam süresi 1 saat 28 dakika’dır. Filmin yer aldığı tek film türü ise Komedi’dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Mustafa Kenan Aybasti yapmıştır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,2’dir. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Can Basak, Ahmet Bilgin, Aydan Burhan

Filmin Konusu : Aynı Semt’de doğup büyüyen bir grup arkadaş çevresi artık semt’in zorluklarına dayanamayıp evlerinden kovulmalarının hikayelerini anlatmaktadır.

Ev Kira Semt Bizim Tek Parça izle

3,171 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.