Secret Bet


Eski Sevgili İzle

Eski Sevgili İzle, Eski Sevgili Türkçe Dublaj izle, Eski Sevgili filmi izle, Eski Sevgili Tek Parça izle, Eski Sevgili full izle, Barış üniversitede okuyan stajyer bir öğrencidir. Barış’ın eski sevgilisi Feride’nin babası bir gün yediği şeylerden alerji kapmış ve Barış’ın staj yaptığı üniversitede tedavi olmuştur. 5 Mayıs 2017’de vizyona giren film büyük bir izleyici kitlesi ile karşılaşmış ve en çok izlenen filmlerin arasında girmeyi başarmıştır. Romantik ve Komedi türünde yer alan filmin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh, Senaryosunu ise Alptekin Öztürk yazmıştır. Filmin başrolünü Tolgahan Sayışman ve Bade işçil paylaşmaktadır. Barış ve Feride ayrılmış eski sevgililerdir. Barış ve Feride tekrar birer tesadüfle karşılaşmışlardır. Barış ve Feride bir takım olaylardan sonra yan yana geliyorlar. Feride gideceği yerden vazgeçmiş ve uçağa binmeden geri dönmüş ve Barış’a gönderdiği gülü bir kurye yardımıyla göndererek, Barış’ı bırakmadığını bu şekilde belli etmiştir. Barış ve Feride tekrar yan yana gelerek sevgililiklerine devam etmişlerdir.

Eski Sevgili Full HD Tek Parça izle

3,896 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Eski Sevgili izle
4.0 IMDB Puanı

Eski Sevgili izle

Yönetmen Emir Khalilzadeh
Oyuncular Tolgahan Sayisman, Bade Iscil, Sadi Celil Cengiz, Ünal Yeter, Ömer Erismen, Funda Eskioglu, Mehmet Ulay, Toygun Ates, Eren Pekgöz, Nihan Balyali, Damla Ilerialkan, Zeki Kavrazli, Aydan Cakir, Mertcan Ertürk, Caner Atacan, Bülent Arslan
Eski Sevgili İzle, Eski Sevgili Türkçe Dublaj izle, Eski Sevgili filmi izle, Eski Sevgili Tek Parça izle, Eski Sevgili full izle, Barış üniversitede okuyan stajyer bir öğrencidir. Barış'ın eski sevgilisi Feride'nin babası bir gün yediği şeylerden alerji kapmış ve Barış'ın staj yaptığı üniversitede tedavi olmuştur. 5 Mayıs 2017'de vizyona giren film büyük bir izleyici kitlesi ile karşılaşmış ve en çok izlenen filmlerin arasında girmeyi başarmıştır. Romantik ve Komedi türünde yer alan filmin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh, Senaryosunu ise Alptekin Öztürk yazmıştır. Filmin başrolünü Tolgahan Sayışman ve Bade işçil paylaşmaktadır. Barış ve Feride ayrılmış eski sevgililerdir. Barış ve Feride tekrar birer tesadüfle karşılaşmışlardır. Barış ve Feride bir takım olaylardan sonra yan yana geliyorlar. Feride gideceği yerden vazgeçmiş ve uçağa binmeden geri dönmüş ve Barış'a gönderdiği gülü bir kurye yardımıyla göndererek, Barış'ı bırakmadığını bu şekilde belli etmiştir. Barış ve Feride tekrar yan yana gelerek sevgililiklerine devam etmişlerdir.