Esaretin Bedeli izle

Esaretin Bedeli izle ,Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj izle, Esaretin Bedeli Tek Parça izle, Esaretin Bedeli full izle, Esaretin Bedeli filmi izle, İki adet mahkum bir kaç yıldır mahkumluk yaptıkları hapishane’de birbirlerine iyi arkadaşlık ve dostluk yapmıştır. Sonunda ikiside hapishane’den çok büyük sıkıntılar olmadan ayrılmasını konu alan bir filmdir. En çok izlenen filmler arasında yer alan 1995 yapımlı film Imdb’den 9.3 alarak kaliteli bir film olduğunu kanıtlamıştır. Esaretin Bedeli Filmini Tek Parça seçenekleriyle Türkçe dublaj olarak FilmCee.Com adresinden izleyebilirsiniz.

Esaretin Bedeli Tek Parça izle

2,978 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Esaretin Bedeli izle
9.3 IMDB Puanı

Esaretin Bedeli izle

(The Shawshank Redemption)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Stephen King, Frank Darabont
Ödüller 7 Oscar Adaylığı. Diğer 19 ödül & 32 adaylık.
Esaretin Bedeli izle ,Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj izle, Esaretin Bedeli Tek Parça izle, Esaretin Bedeli full izle, Esaretin Bedeli filmi izle, İki adet mahkum bir kaç yıldır mahkumluk yaptıkları hapishane'de birbirlerine iyi arkadaşlık ve dostluk yapmıştır. Sonunda ikiside hapishane'den çok büyük sıkıntılar olmadan ayrılmasını konu alan bir filmdir. En çok izlenen filmler arasında yer alan 1995 yapımlı film Imdb'den 9.3 alarak kaliteli bir film olduğunu kanıtlamıştır. Esaretin Bedeli Filmini Tek Parça seçenekleriyle Türkçe dublaj olarak FilmCee.Com adresinden izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum