GkmFXGkmFX
8.1 IMDB Puanı

Ertuğrul Tek Parça izle (2015)

(Ertuğrul 1890)
Ertuğrul izle, Ertuğrul filmi izle, Ertuğrul full hd izle Aslında iki tarafında birbirini sevdiğini düşünmekte olduğumuz Türkiye ile Japonya'nın hayat hikayelerini ele alan bu yerli filmi izlerken çok keyif alacaksınız.

1890 senesinde Japonya açıklarında batan bir Osmanlı gemisi ile Ertuğrul'un ilginç hikayesine tanıklık ederken bir yandan da Japonya halkının mürettabatı kurtarmak için ne denli mücadele verdiklerini izleyeceksiniz. Bakalım siyasi ve sosyal açıdan önemli yerlere değinen filmde belki de aklınızdaki birçok soru işareti de giderilmiş olacak.

2015 senesinde vizyona giren yerli filmin başrollerini ise Masaaki Uchino,Kenan Ece,Shiori Kutsuna,Alican Yücesoy,Uğur Polat,Yui Natsukawa,Melis Babadağ gibi isimler paylaşıyor.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

705 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.