Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

6,824 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Enes Batur 2 İzle
0.0 IMDB Puanı

Enes Batur 2 İzle

(Enes Batur 2)
Yönetmen
Senaryo Enes Batur
Oyuncular
Enes Batur 2 İzle Filmi
O bir Youtuber. Son yılların en gözde sosyal medya kahramanların bir tanesi. O Enes Batur.Nedir Youtuber bilmeyenler açısından açıklamak gerek ise ünlü sosyal medya sitesi Youtube üzerinden kendisine ait bir kanal açıp, bu kanal üzerinden farklı türden yayın yapan insanlara verilen isim. Bu noktada çok değişik insanlar, çok değişik etkinlikler ile karşımıza çıkıyor. Enis Batur ise komik eğlenceli videoları ile karşımıza çıkmış idi. Giderek popülerliği arttı. Ününe ün katarken, alanında çok da özel ödüller aldı. Enes Batur 2 izle de işte onun çalışmalarından bir tanesi.
Enes Batur 2 yerli film izle dediğinizde karşınıza ne çıkacak derseniz ilk film olan Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filminin devamı olan bir yapım var karşımızda. İlk filmde Enes Batur hakkında bilgi veriliyordu. Çevresi tarafından sürekli dışlanan içine kapanık bir gencin hayallerinin peşinden koşma süreci idi onunki. Bu filmde kaldığı yerden devam ediyor ve yine Enes Batur’un bugün yaşadıklarına odaklanarak ilerliyor. Film yaz döneminde yani Haziran 2019 tarihinde vizyona girecek. Filmin yapımcılığını üstlenen kuruluş Eren Medya ve TME Films. Filmin başrol oyuncusu tahmin etmenin zor olmayacağı gibi kendisi. Uzun metrajlı komedi tarzında olan ve 2018 yılında çekilen bir yapım var karşımızda. İzleyenlerin özellikle Enes Batur hayranlarının çok şey bulacağı, ilki gibi gişe rekorları kırması beklenen bir film var karşımızda.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

11 yorum