GkmFXGkmFX
2.8 IMDB Puanı

Emoji Filmi izle (2017) Türkçe Dublaj

Yönetmen Tony Leondis
Oyuncular T.J. Miller, James Corden, Anna Faris, Maya Rudolph, Jennifer Coolidge, Jake T. Austin, Patrick Stewart, Sofia Vergara, Christina Aguilera, Steven Wright, Thom Bishops, Sean Hayes, Tati Gabrielle, Jude Kouyate, Jeffrey Ross, Hunter March, Tony Leondis, Melissa Sturm, Eric Siegel, Sean Giambrone, Timothy Durkin, Liam Aiken, Wendel Brooks, Thom Bishops, Kevin Chamberlin, William Townsend, Adam Brown, Joe Whyte, Conrad Vernon, William J. Caparella, Kate Miller, Rich Dietl, Derek Mio, Paige Eileen Caparella
Emoji Filmi İzle, Emoji Filmi Türkçe Dublaj izle, Emoji Filmi filmi izle, Emoji Filmi Tek Parça izle, Emoji Filmi full izle, Emoji filmi 1 saat 20 dakikalık bir filmdir. Emoji Filmi Akıllı Telefonlarda yer alan emojiler hakkında bilgiler sunmaktadır. Emoji filmi bir Animasyon filmidir. Dünya'daki herkes akıllı telefonlarını kullanarak emoji'ler le konuşmaktadırlar. Metinsel gülümsede ifadeleri geçmişte kalmıştır. Örneğin: :), :D, :=) vb. ifadeler geçmişte kalmıştır. Filmin ana karakteri Bezgin emoji karakteridir. Bezgin Akıllı Telefonlarda ilk defa bugün kullanılacaktır ve çok heyecanlıdır. Her zaman Bezgin durması gerekse de bazen gülmektedir. Bezgin'in aksine Bezgin'in anne ve babası profesyonel bir Bezgindir. Bezgin olması gerektiği gibi duramamış ve üretim hatası damgası vurulmuştur. Bezgin üretim hatası olduğu için silinmesi gerekmektedir. Bezgin'in düzelmesi için bir hacker'e ihtiyacı vardır. Hacker'e ulaşmak için elinden geleni yapmak zorundadır. Bezgin ve arkadaşı Akıllı Telefonun ana ekranına geçiş yaparlar. Bezgin, beş parmak ve Hacker ile uygulamalardan farklı uygulamalara geçmektedir. Candy Crush Saga uygulamasından Bulut uygulamasına geçebilirse Hacker kodlama yapabilecek ve Bezgin'i tam bir Bezgin yapabilecektir. Bezgin Beş parmak'ı çöp kutusundan kurtarmıştır. Emojilerin başkanı Bezgin'i geri almak için kötü robotlarını yollamış ve robotların geri getirmesini beklemektedir. Robotların bir tanesine korsan bir güncelleme yapmıştır ve korsan uygulama çok güçlenmiştir. Bezgin, Prenses ve beş parmak hedeflerine ulaşmışlardır ve Emoji uygulamasını sildirmemişlerdir. Film Animasyon, Macera ve Komedi film türlerinde kaliteli bir film olduğunu kanıtlamıştır. Film animasyon olduğu için Seslendirme başrolünü T.J. Miller, James Corden, Anna Faris gibi isimler taşımaktadır.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Emoji Filmi İzle

Emoji Filmi İzle, Emoji Filmi Türkçe Dublaj izle, Emoji Filmi filmi izle, Emoji Filmi Tek Parça izle, Emoji Filmi full izle, Emoji filmi 1 saat 20 dakikalık bir filmdir. Emoji Filmi Akıllı Telefonlarda yer alan emojiler hakkında bilgiler sunmaktadır. Emoji filmi bir Animasyon filmidir. Dünya’daki herkes akıllı telefonlarını kullanarak emoji’ler le konuşmaktadırlar. Metinsel gülümsede ifadeleri geçmişte kalmıştır. Örneğin: :), :D, :=) vb. ifadeler geçmişte kalmıştır. Filmin ana karakteri Bezgin emoji karakteridir. Bezgin Akıllı Telefonlarda ilk defa bugün kullanılacaktır ve çok heyecanlıdır. Her zaman Bezgin durması gerekse de bazen gülmektedir. Bezgin’in aksine Bezgin’in anne ve babası profesyonel bir Bezgindir. Bezgin olması gerektiği gibi duramamış ve üretim hatası damgası vurulmuştur. Bezgin üretim hatası olduğu için silinmesi gerekmektedir. Bezgin’in düzelmesi için bir hacker’e ihtiyacı vardır. Hacker’e ulaşmak için elinden geleni yapmak zorundadır. Bezgin ve arkadaşı Akıllı Telefonun ana ekranına geçiş yaparlar. Bezgin, beş parmak ve Hacker ile uygulamalardan farklı uygulamalara geçmektedir. Candy Crush Saga uygulamasından Bulut uygulamasına geçebilirse Hacker kodlama yapabilecek ve Bezgin’i tam bir Bezgin yapabilecektir. Bezgin Beş parmak’ı çöp kutusundan kurtarmıştır. Emojilerin başkanı Bezgin’i geri almak için kötü robotlarını yollamış ve robotların geri getirmesini beklemektedir. Robotların bir tanesine korsan bir güncelleme yapmıştır ve korsan uygulama çok güçlenmiştir. Bezgin, Prenses ve beş parmak hedeflerine ulaşmışlardır ve Emoji uygulamasını sildirmemişlerdir. Film Animasyon, Macera ve Komedi film türlerinde kaliteli bir film olduğunu kanıtlamıştır. Film animasyon olduğu için Seslendirme başrolünü T.J. Miller, James Corden, Anna Faris gibi isimler taşımaktadır.

Emoji Filmi Full HD Tek Parça izle

4,029 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.