Merit Royal Bet
Borsa Block Chain

4,802 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Eltilerin Savaşı (2020) full izle
10 IMDB Puanı

Eltilerin Savaşı (2020) full izle

(Eltilerin Savaşı)
Komedi kategorisinde sinema sahnesine aktarılan Eltilerin Savaşı filmi başrollerinde Gupse Özay, Uraz Kaygılaroğlu, Ferit Aktuğ ve Merve Dizdar rol alıyor. Komedi konulu filmleri seyretmekten keyif alacakları bir film olan Eltiler Savaşı, 31 Ocak 2020 tarihinde vizyona giriyor. Sinema filminin senaryosu başrol oyuncusu olarak filmde oynayan Gupse Özay tarafından kaleme alındı. Gupse Özay bundan önce bir çok sinema filmine hem senaryo hem de oyunculuk adına imza atmıştır. Daha önceden sevilerek izlenilen filmlerinden olan Deliha 1 2014 yılında sinema salonlarında kendine yer bulurken, 2018 yılında da Deliha 2 vizyona girdi. Küçük Esnaf filmiyle 2016 yılında tekrar vizyona bir film daha kazandıran Gupse Özay Yalan Dünya, Avrupa Yakası ve Jet Sosyete dizileri ile de ismini duyurdu.

Eltiler Savaşı Filmi Konusu
İki eltinin sürekli olarak her konuda yarıştığı film konusu seyircileri kahkahaya boğacak gibi görünüyor. 31 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek olan filmde Gupse Özay daha önceden yaptığı filmler gibi sinema sahnelerini kahkahaya boğacak. 22 Temmuz 2019 tarihinde başlayan film çekimlerinde Gupse Özay ve Merve Dizdar Gizem ve Sultan karakterlerini canlandırıyor. Bitmeyen elti rekabeti artık her konunun bir biri ardı sıra tekrar etmesine neden oluyor. Gupse Özay daha önce erkek kardeşinin sevgilisini istemeyen bir abla olarak Görümce filmi ile de gündem oluşturmuştu. Bu filmde Buğra Gülsoy ve Eda Ece ile başrolü paylaşan Gupse Özay bu filmin de çok beğenilmesi ile Eltiler Savaşı filmini de kaleme aldı. Eltiler Savaşı vizyona giriş tarihinden sonra bir çok komedi filmi sever tarafından sinema sahnelerinde seyredilecek. Eltiler Savaşı filmi film eleştirmenleri tarafından 2020 yılı içinde çekilen filmler arasında tam puan aldı.

Film henüz vizyona girmediği için film görüntüsünü ekleyemiyoruz bu yüzden sadece FRAGMAN mevcuttur. Ancak, film vizyona girdiğinden sonra en kısa sürede filmi izleyebileceksiniz. İlk eklenen görüntüler muhtemelen sinema çekimi olacaktır.


Yerli Film Eltilerin Savaşı Hemen izle İyi Seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum