10 IMDB Puanı

Eltilerin Savaşı (2020) full izle

(Eltilerin Savaşı)
Gupse Özay’ın başrol olarak karşımıza çıkan filmleri arasında Eltilerin savaşı filmi bulunmaktadır. İzleyicileri bir hayli şaşırtacak ve sürprizleriyle birlikte seyircilerinin karşısına çıkacaktır. Film çekimleri 22 Temmuz 2019 tarihinde başlamasıyla birlikte 31 Ocak 2020 tarihinde vizyonda olacak ve olağanüstü sahneleriyle siz sinemaseverlerin karşısına çıkacaklardır. Gupse Özay ve Merve dizdar sultan ve Gizem karakterleri doğrultusunda iki eltiyi canlandıracak ve aralarında bitmek bilmeyen rekabeti konu alacaktır.

Eltilerin Savaşı Filminin Konusu


Eltilerin savaşı filmin konusunu bir merak içerisinde araştırılmaya başlanmıştır.
İki elti olarak karşınıza çıkacak olan sultan ve gizem aralarında tatlı çekişmeler yaşayacaklardır. Aynı zamanda bitmek bilmeyen rekabet sayesinde birbirleri ile çekişmeye devam edeceklerdir. Sultan ve Gizem sosyal medyaya düşkünlükleri ön plana çıkmaktadır. Eltilerin evlilik anlayışları ve aile kurarken yaşamış oldukları birbirinden ilginç olayları anlatmaktadır.

Onur Bilgetay’in yönetmenliğini yapmış olduğu Eltilerin savaşı filmi başrolde Gupse Ozay’ı kaleme alarak oyuncuları Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu’nun eşlik etmesiyle birlikte birçok oyuncu gündemimize gelecektir.


Yerli Film Eltilerin Savaşı Hemen full hd ve sansürsüz bir şekilde tek parça hemde 1080p, 720p, 480p gibi yüksek kalitelerde izle İyi Seyirler.

10
16,238 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

9 yorum