12,345 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Eltilerin Savaşı (2020) full izle
10 IMDB Puanı

Eltilerin Savaşı (2020) full izle

(Eltilerin Savaşı)
2020 filmi olarak en çok beğenilen filmler arasında yerini alan Eltiler Savaşı filmi 1 Şubat 2020 tarihinde vizyona girdi. Vizyona girdikten hemen sonra bir çok seyirci sayısına ulaşan Eltiler Savaşı başrollerinde Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu yer alıyor. Usta oyuncuların en iyi performanslarını sergiledikleri film 1 saat 53 dakika sürüyor. Yönetmenliğini Onur Bilgetay’ın yaptığı filmin senaryosu Gupse Özay’a ait. Komedi kategorisinde oldukça iyi olan filmin konusu iki eltinin bir birine hem sosyal medya üzerinden hem de mahallede birincilik ve beğenilme çatışmasını konu ediyor. Bir ara iki elti kardeşlerin de bir birleri ile sorun yaşamasına neden oluyor. Kayınvalidenin gözüne girmek için çeşit çeşit yemek pişiren iki elti son olarak bebek sahibi olma savaşı içinde kendilerini buluyor.

Filmin Konusu


Eltilerin Savaşı filmi Gizem ve Sultan’ın hikayesini ekranlara taşıyor. 2020 filmi olarak ekrana gelen bu filmde kahkaha garantisi olduğu söylenilebilir. Gizem ve Sultan arasındaki çekişme çoğu zaman eşlerini yani iki kardeşi de etkiliyor. İkili arasında yaşanan küçük küçük atışmalar daha sonra büyük bir rekabete dönüşüyor. Birisinin yaptığı yemekleri bir diğeri kıskanırken, birinin yaptığı ev dizaynını diğer elti kıskandığından bir müddet sonra bu iki eltinin hali içinden çıkılmaz bir duruma neden oluyor. Kayınvalideye kendilerini sevdirmeyi benimsemiş olan büyük gelin büyük evin kayınvalideleri tarafından çocuk sahibi olan geline verileceğini duyar. İki gelin bebeklerine kavuşmak için gün beklemeye başlarlar. Gizem doğuma gitmesi gerekirken yanlarında hiç kimse yoktur. Gizem’i doğuma yetiştiren Sultan çok duygulanır ve iki kadın doğum yaptıktan sonra aralarındaki savaşı bitirirler. 2020 filmi çeşitlerinden bazılarında konu edilen sosyal medya konusu bu filmde de konu edilerek sosyal medyanın kullanımının ölçülü olarak yapılması gerektiği de dile getirilmiştir. 2020 filmi olan Eltiler Savaşında Gupse Özay'a, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu gibi ünlü isimlerin yer alması filmin daha estetik bir yapıya sahip olmasını sağlıyor. Gupse Özay filmde oyunculuk yaptığı gibi filmin hikayesi de Gupse Özay’a ait.


Film henüz vizyona girmediği için film görüntüsünü ekleyemiyoruz bu yüzden sadece FRAGMAN mevcuttur. Ancak, film vizyona girdiğinden sonra en kısa sürede filmi izleyebileceksiniz. İlk eklenen görüntüler muhtemelen sinema çekimi olacaktır.


Yerli Film Eltilerin Savaşı Hemen izle İyi Seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

8 yorum