7.4 IMDB Puanı

El Royale’de Zor Zamanlar Full 720p Tek Parça izle

(Bad Times at the El Royale)
  • Yapım Yılı 2018
Yönetmen Drew Goddard
Senaryo Drew Goddard
Oyuncular Jeff Bridges, Cynthia Erivo, Dakota Johnson, Jon Hamm
El Royale'de Zor Zamanlar İzle, El Royale'de Zor Zamanlar filmi izle, El Royale'de Zor Zamanlar full izle, El Royale'de Zor Zamanlar 1080p izle, 2018 ABD Yapımı olan El Royale'de Zor Zamanlar filminin toplam süresi 2 saat 21 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Suç, Dram ve Gizem'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 7,3'tür. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Drew Goddard yapmışıtır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Jeff Bridges, Cynthia Erivo, Dakota Johnson

El Royale'de Zor Zamanlar Filminin Konusu : 1969'da Katolik rahip Daniel Flynn, şarkıcı Darlene Sweet, satıcı Laramie Seymour Sullivan ve alaycı Emily Summerspring, otelin tek çalışanı Miles Miller ile buluştukları El Royale'ye geliyor.

Balayı odasına baktıktan sonra Sullivan (aslında Dwight Broadbeck adlı bir FBI ajanı, odalardan birinde yasadışı FBI gözetleme ekipmanını çıkarmak için gönderdi), otelin odalarının her birinde tek yönlü aynalara bakan bir koridora açılan bir geçidi keşfeder. , ayrıca bir 16mm kamera kurulumu. Broadbeck, Emily'nin odasında devam eden bir kaçırma olayına tanık oluyor; kaçırma olayına müdahale etmemesi ve misafirlerin kaçmalarını önlemek için konukların araçlarını sabote etmesi talimatı verilir. Bu arada Flynn, Sweet'i akşam yemeğinde kendisine katılmaya davet ediyor. İçkisini içerken uyuyakaldığını görür ve kaçmak için otelden kaçan bir şişe ile bayıltısını düşürür. Miles, Flynn'i bulur ve ona gizli geçidi ortaya çıkarır, daha sonra "yönetim" in kendisine misafirleri çekmesini ve çekimleri kendilerine göndermesini talimat verdiğini açıklar. Bununla birlikte, son zamanlarda ölen bir kamuoyunun bilhassa suçlayıcı bir film makarasını tutmayı seçti.

Emirlere karşı, Broadbeck, küçük kız kardeşi Rose olduğu ortaya çıkan Emily'nin rehinesini kurtarmaya çalışıyor. Emily Broadbeck’e ateş açarak onu öldürdü ve aynanın arkasından izleyen Miles’ı kazara yaraladı. Sweet, cinayete tanık olduktan sonra arabasında kaçmaya çalışır, ancak Flynn gelir. On yıl önce botlanmış bir soygundan sonra hapsedilen gerçekten Donald O'Kelly adında bir suçlu olduğunu ortaya koyuyor. Geçtiğimiz günlerde şartlı tahliye kararıyla serbest bırakılan O'Kelly, kardeşi Felix'in on yıl önce çifte çarmıhta öldürülmeden önce orada sakladığı parayı almak için rahibe kıyafetindeki El Royale'ye geri döndü - ama başarısız hafızası nedeniyle hatırlayamıyordu. hangi odadaydı. Odaya girebilmek için oraya gömülecek paraya inanmak için Sweet'ı uyuşturmaya çalıştı. İkili, parayı kendi aralarında paylaşmaya karar verdiler.

Lobide, koridoru keşfeden Emily ve Rose, gözetleme operasyonu hakkında Miles'ı sorguya çekiyor. Emily'nin, kız kardeşini, Malibu'da bir dizi cinayetten sorumlu karizmatik ve sadist bir figür olan Billy Lee liderliğindeki bir kültden zorla çıkardığı ortaya çıktı. Ancak, Rose zaten konumlarını Billy olarak adlandırdığını ortaya koymaktadır. O'Kelly ve Sweet parayla ayrılmaya çalıştıklarında, Billy Lee ve kültürleri Emily ve Miles ile birlikte rehin tutulur.

Lee, grubu sorgularken ve terörize ederken, parayı ve farkına vardığı filmi, paradan çok daha değerli olduğunu öğrenir. Sadist bir rulet oyununda, Lee Emily'yi öldürür. Avantajlarından dolayı kısa bir elektrik kesintisi kullanan O'Kelly, otel salonunda yangın çıktıkça Lee'ye saldırır. Kaos sırasında Miles, Vietnam'da 123 kişiyi öldüren bir keskin nişancı olarak görev yaptığını açıkladı. Sweet'in ısrarı üzerine, bir silah alır ve Lee ile diğer kültürçüleri öldürür. Çılgına dönmüş bir Gül Miles'ı bıçakladı, ancak daha sonra O'Kelly tarafından vuruldu. Miles ölmeden önce, Sweet O'Kelly'ye onun Vietnam'daki eylemleri konusundaki suçluluğunu ortadan kaldırmasını söyler. O'Kelly ve Sweet parayı alırlar ve Sweet, otelden kaçmadan önce filmi ateşe verir.

Kısa süre sonra, O'Kelly gururla baktığı gibi Sweet, Reno'da kalabalık için bir gösteri gerçekleştirir.
10
10
1,574 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın