GkmFXGkmFX
7.4 IMDB Puanı

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi full izle

(El Camino: A Breaking Bad Movie)
El Camino: Bir Breaking Bad 2019 yapımı bir filmdir. Amerika yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda Vince Gilligan oturmaktadır. Tutsaklıktan kurtulan bir adamın özgülük arayışı hikâyesini anlatan filmde Jesse Pinkman’e Aaron Paul hayat vermektedir. Kristal meth üreticisi olan Jesse eski okulundaki kimya öğretmeni ile ortaklık yapmaktadır. Tutsaklıktan kurtularak özgürlüğüne kavuşan Jesse kendine yeni bir hayat kurmak istemekte ancak her seferinde geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalmaktadır.
El Camino: Bir Breaking Bad Filmi Konusu
Breaking Bad dizisinin devamı olan filmde Pinkman polislerden ve White supremacist çetesinden kaçmaktadır. Dizinin devamı niteliğinde olan filmde pek çok kez geçmişe dönülerek dizideki karakterlere yer verilmektedir. Jesse polisten kaçarken Skinny Pete ve Badger’e uğrak noktaları oluyor. Dizinin son bölümünde merak edilen soruların yanıt bulduğu filmde pek çok konuya da açıklama getirilmiş oldu. Başrol oyuncusu aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstlenmiştir. Çete tarafından uyuşturucu üretmesi için esir alınan Jesse ellerinden kurtulur ancak bundan sonra kaçması gereken çetenin yanında bir de polis vardır. Bir türlü geçmişinden kurtulamayan Jesse her seferinde eskiyle yüzleşecek ve yakalanmamaya çalışacaktır.

2019 ABD Yapımı El Camino Bir Breaking Bad Filmi Filmini 720p Kalitede izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

677 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.