Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

4,871 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Efsunlu Ayin full izle
10 IMDB Puanı

Efsunlu Ayin full izle

(Efsunlu Ayin)
Kategori

Film Hakkında Bilgi


Korku filmi severler için kaçırılmayacak filmler arasında sayılabilecek Efsunlu Ayin 21 Şubat 2020 tarihinde vizyona giriyor. Yönetmenliğini Uğur Kaplan’ın yaptığı filmde Eylül Ezgi Yılmaz, Reyhan İlhan ve Sedef Şahin başrolleri paylaşıyor. Tamamen Türkiye yapımı olan filmin senaryosu ise Koray Yeltekin, Özgür Bakar ve Alper Kıvılcım tarafından yazıldı.

Efsunlu Ayin Filminin KonusuBir yurtta kalan Ebru gazetecilik bölümünde okumaktadır. Ebru okula başlamadan önce kendisine bir çok yurt hakkında hikayeler anlatılır. Ne kadar bu hikayeler Ebru’yu ilgilendirmese de zaman geçtikçe yurtta başına bir çok korkunç olay gelmeye başlar. Bu olaylar sonrasında Ebru yurdun geçmişini araştırmaya başlar. Ebru yurt ile alakalı bilgileri toplamaya devam ettikçe bir çok korkunç gerçeği bu araştırmalar sonucunda öğrenir. Araştırmaları sırasında kendisini yıllardan beri devam eden cin ve insan anlaşmalarının bozulması için hazırlanmış bir ayinin içinde bulur. Bu ayinin içinde olmak Ebru’yu çok da mutlu etmez. Korku dolu sahnelerin yer aldığı Efsunlu Ayin Filmi korku filmi severlerin tercih edebileceği konuları içeriyor.
2020 Türkiye Yapımı Korku Filmi Efsunlu Ayin Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

64 yorum