GkmFXGkmFX
5.5 IMDB Puanı

Dünü Kurtarmak Türkçe dublaj izle

(See You Yesterday)
Geçmiş bir olayı önlemek için zamanında seyahat etmeye çalışan iki arkadaşın hikayesini anlatıyor. Ortaokuldan beri yakın arkadaş olan C.J ve Sebastian, boş buldukları her anı evde buluşarak geçiriyorlar. İki arkadaş, zamanında seyahat etmelerini sağlayacak bir cihaz üzerinde çalışıyor. Bu sırada C.J'nin ağabeyi Calvin, bir polis tarafından öldürüldü. Kardeşinin ölümünden harap olan genç kız, trajediyi önlemek için henüz tamamlanmamış cihazlarını kullanmaya karar veriyor. Ürettikleri cihaz üzerinde son çalışmalarını yapan ikisi bile artık geçmişe gitmeye hazır. Cihazı büyük bir coşkuyla kullanarak C.J ve Sebastian nihayet hedeflerine ulaştı. Ancak, geri dönmeyi başarsalar bile, C.J'nin erkek kardeşini kurtarmak için geç kaldılar. Zamanda geriye gidip doğru zamanı yakalamaya çalışan iki arkadaş, doğru zamanda doğru yerde olmayı ve Calvin'i kurtarabilir mi?

2019 ABD Yapımı Dünü Kurtarmak Filmini 720p Kalitede izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

756 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.