GkmFXGkmFX
5.2 IMDB Puanı

Dümdüzz Adam Filmi Full izle

(Dümdüzz Adam)
Senaryo Murat Toktamisoglu
Dümdüzz Adam İzle, Dümdüzz Adam full izle, Dümdüzz Adam 1080p izle, Dümdüzz Adam Tek Parça izle, Dümdüzz Adam Kaçak izle, Dümdüzz Adam sinema çekimi izle, 2018 Türkiye yapımı olan Dümdüzz Adam filminin Imdb'den aldığı puan 6,1'dir. Filmin yer aldığı tek film türü Komedi'dir. Filmin toplam süresi 1 saat 51 dakika'dır. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Murat Toktamisoglu yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Cezmi Baskin, Nevin Gülbahar, Hamdi Kahraman


Dümdüzz Adam Filminin Konusu : Hayatını kendi yolunda yönlendiren taksi şoförü Ferdi, dedesi Cemsit ile normal bir günde ve yolda karşılaştıkları Kader ile yaşadığını anlatıyor.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Dümdüzz Adam izle

Dümdüzz Adam İzle, Dümdüzz Adam full izle, Dümdüzz Adam 1080p izle, Dümdüzz Adam Tek Parça izle, Dümdüzz Adam Kaçak izle, Dümdüzz Adam sinema çekimi izle, 2018 Türkiye yapımı olan Dümdüzz Adam filminin Imdb’den aldığı puan 6,1’dir. Filmin yer aldığı tek film türü Komedi’dir. Filmin toplam süresi 1 saat 51 dakika’dır. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Murat Toktamisoglu yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Cezmi Baskin, Nevin Gülbahar, Hamdi Kahraman

Dümdüzz Adam Filminin Konusu : Hayatını kendi yolunda yönlendiren taksi şoförü Ferdi, dedesi Cemsit ile normal bir günde ve yolda karşılaştıkları Kader ile yaşadığını anlatıyor.

Dümdüzz Adam Tek Parça izle

5,809 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.