Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

17,692 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Düğün Dernek Film izle
6.7 IMDB Puanı

Düğün Dernek Film izle

(Düğün Dernek)
Kategori
Son zamanların en popüler komedi filmi olarak karşımıza çıkan Düğün Dernek filmi izleyicilerini güldürecek ve eğlendirecek filmler arasında bulunmaktadır. Yönetmenliğini ve senaristliği Selçuk Aydemir’in yapmış olduğu bu film izleyicilerini etkilemeyi başaracaktır. Böylelikle birçok insan Düğün Dernek filminin konusunu merak içerisinde araştırmaya başlamış bulunmaktadır.

Düğün Dernek Filminin Konusu
Sivas Esenyurt köyünde yaşayarak ön plana çıkan İsmail’in oğlu Tarık, yurt dışında oturmaktadır. Ancak bir gün ansızın çıkıp ailesinin yanına dönmüştür. Dönüş sebebi ailesine ve memleketine özlem olarak görünse de altında yatan bazı sebepler bulunmaktadır. Tarık Letonya’da Monica adlı bir kız ile tanışmış ve aynı ülkede yaşamaları için tek yol olarak evlenmeleri bulunmaktadır. İsmail oğlunu düğünsüz evlendirmemek için hemen hazırlıklara başlamış bulunmaktadır. Elde avuçta beş kuruş para olmadığı bir döneme gelen Tarık için Tüpçü Fikret, Çetin ve köyün öğretmeni Saffet el birliği vererek 10 gün içerisinde sazlı sözlü bir düğün hazırlığı yapmaktadırlar. Oğlu için yoktan var eden babanın yapmış olduklarını izlemeye hazır mısınız?

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

5 yorum