BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Dört Köşe İzle

Dört Köşe İzle, Dört Köşe filmi izle, Dört Köşe Sinema Çekimi izle, Dört Köşe full izle, Dört Köşe 1080p izle, Dört Köşe hd izle, Senaryosunu Ayşe Işıkmen ve Ömer Faruk Yardımcı’nın yazdığı, filmin yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Yardımcı’nın oturduğu filmin başrolunu ise Şinasi Yurtsever, Murat Akkoyunlu, Ayhan Taş paylaşmaktadır. Filmin hikayesi iki mafya babasından farklı farklı değerli eşyalar çalarlar ve macera başlar. İstanbulda yaşayan bu 4 genç nezarethane’de yan yana haksız yere gelip bir hırsızlık planı yaparlar ve Dünya’da adalet bitmediğini göstermek için Kötü insanlardan çalıp iyi insanlara dağıtmak isterler. İstanbul’un en güçlü en karanlık adamı olan Timsah Hamza’dan birşeyler çaldılar ve bu komik macera başladı. Filmin oyuncu kadrosu mükemmel bir kadro olduğu için kopkomik bir film çıkardıklarını düşünüyorum. Oyuncu kadrosu Şinasi Yurtsever, Murat Akkoyunlu, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Ayça Erturan, İnan Ulaş Torun, Mehmet Özgür, Eylül Su Sapan, Beyti Engin, Ayşe Kökçü, Sabahattin Yakut yer almaktadır.

Dört Köşe Full HD Tek Parça izle

7,145 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Dört Köşe 2017 İzle
5.0 IMDB Puanı

Dört Köşe 2017 İzle

  • Yapım Yılı 2017 - Türkiye
Yönetmen Ömer Faruk Yardımcı
Oyuncular Şinasi Yurtsever, Murat Akkoyunlu, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Ayça Erturan, İnan Ulaş Torun, Mehmet Özgür, Eylül Su Sapan, Beyti Engin, Ayşe Kökçü, Sabahattin Yakut
Dört Köşe İzle, Dört Köşe filmi izle, Dört Köşe Sinema Çekimi izle, Dört Köşe full izle, Dört Köşe 1080p izle, Dört Köşe hd izle, Senaryosunu Ayşe Işıkmen ve Ömer Faruk Yardımcı'nın yazdığı, filmin yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Yardımcı'nın oturduğu filmin başrolunu ise Şinasi Yurtsever, Murat Akkoyunlu, Ayhan Taş paylaşmaktadır. Filmin hikayesi iki mafya babasından farklı farklı değerli eşyalar çalarlar ve macera başlar. İstanbulda yaşayan bu 4 genç nezarethane'de yan yana haksız yere gelip bir hırsızlık planı yaparlar ve Dünya'da adalet bitmediğini göstermek için Kötü insanlardan çalıp iyi insanlara dağıtmak isterler. İstanbul'un en güçlü en karanlık adamı olan Timsah Hamza'dan birşeyler çaldılar ve bu komik macera başladı. Filmin oyuncu kadrosu mükemmel bir kadro olduğu için kopkomik bir film çıkardıklarını düşünüyorum. Oyuncu kadrosu Şinasi Yurtsever, Murat Akkoyunlu, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Ayça Erturan, İnan Ulaş Torun, Mehmet Özgür, Eylül Su Sapan, Beyti Engin, Ayşe Kökçü, Sabahattin Yakut yer almaktadır.