6.8 IMDB Puanı

Dolittle Filmi Türkçe Dublaj izle (2020)

(Dolittle)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 106dk
Dolittle Filmi
17 Ocak 2020 Türkiye’de vizyona girecek Dolittle Amerikan yapımı bir komedi, aile, animasyon filmidir. Robert Downey, Antonio Banderas, Michael Sheen’in başrollerini paylaştığı filmin konusu ise kraliçenin hastalığına çare bulmak için macera dolu bir yolcuğa çıkan Dr. Dolittle’in hayat hikâyesini anlatmaktadır. Seslendirenler arasında Selena Gomez, Emma Thompson , Octavia Spencer gibi isimlerinde bulunduğu Dolittle yaş sınırı olmadan ailece izleyebileceğiniz bir filmdir.

Dolittle Filminin Konusu
Filmin detaylarına girmek gerekirse Dr. Dolittle (Robert Downey)İngiltere’nin en ünlü veterineridir. Dolittle yılar önce karısını kaybetmiştir ve kendini evine kapatarak yalnızlığa mahkûm eder. Dışarısıyla her türlü bağlantısını kesen dolittle’in dış dünyaya çıkması ise genç kraliçenin hastalandığını öğrenmesiyle başlar. Kraliçenin hastalığına çare aramak için dış dünyaya kapılarını aralayan dolittle bir adaya doğru maceralı bir yolculuğa çıkar. Bu maceralı yolculuğunda dolittle’a genç çırağı, endişeli bir goril, kuş beyinli bir ördek, alaycı bir deve kuşu, kutup ayısı ve akıllı bir papağan eşlik etmektedir. Stephen Gaghan tarafından yönetilen filmin orijinal dili İngilizce olmakla beraber ülkemizde fragmanları alt yazılı olarak yayımlanmıştır.

2020 ABD Yapımı Dolittle Filmini 720p Kalitede izle İyi Seyirler.

Filmin sinema çekim versiyonu çıktığı gibi burada sizlerle paylaşacağım arkadaşlar. Yorum yazıp mail adresini doğru yazarsanız film güncellemesi yapıldığında otomatik olarak bilgilendirilirsiniz.
10
6,684 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

6 yorum