GkmFXGkmFX
7.6 IMDB Puanı

Doktor Uyku Türkçe Dublaj Tek parça izle

(Doctor Sleep)
Çocukluğunun gölgesinde yaşayan Danny, travmalarıyla boğuşmaktan bıktı ve alkole bağımlı hale geldi. Babasının umutsuzluğundan, alkolizminden ve şiddetli mirasından kurtulmaya çalışan Danny, New Hampshire'da onu hayatta tutan bir destek grubu ile yerleşir ve "parıltısı" ile ölümünün son anlarında onları rahatlatabileceği bir huzurevine girer. güç. Bu arada, Amerika'nın her yerindeki otoyollarda, True Knot adlı bir topluluğun üyeleri refah arayışı içinde dolaşıyor. Çoğunlukla zararsız ve yaşlı görünen bu grup hakkındaki gerçek oldukça korkutucu. Danny, benzer yeteneklere sahip bir kız olan Abra Stone ile psişik bir bağlantı kurduğunda, bu grubun yetenekli insanları hedef aldığını fark eder. Bu grup, işkence sırasında yetenekli çocukların aştığı buharın buhar buharını soluyarak yarı ölümsüz hale geldi. Gördüğü en yüksek psişik güçle Abra, Danny ile şeytanlarıyla yüzleşecek ve onu ruhu için bir savaşa götürecektir.Yerli Film Doktor Uyku Hemen izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

2,154 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.