GkmFXGkmFX

Dijital Esaret Filmi full izle

(Dijital Esaret)
Kategori

Film Hakkında Bilgi


Usta oyuncu Rasim Öztekin’in başrolünde oynadığı filmin yönetmenliğini Emre Kavuk yapıyor. Komedi kategorisinde sinema sahnelerine gelecek olan filmin vizyon tarihi 10 Nisan 2020 olarak belirlendi. Başrolde olan Rasim Öztekin’e Özgün Çoban ve Yeşim Alıç eşlik ediyor. Filmin konu içeriğinde bir grup gencin dijital dünyaya girmeleri nedeniyle başlarına gelen bir takım olayların yol açtığı durumlar ile ilgilenmek zorunda kalmalarını anlatıyor. Her olayın kendi kontrolleri dahilinde olduğunu düşünen gençler bir müddet sonra vaziyetin böyle gelişmediğini anlıyor ve hayal kırıklığı ile birlikte bir çok düzensiz olay içinde kendilerini bulduklarında hiç de iyi bir durumda olmadıklarını görüyorlar. Filmin hikayesi Birol Güven tarafından kaleme alındı.

FİLM TANITIM AMAÇLI EKLENMİŞTİR.

Full HD Dijital Esaret Yerli Film izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

1,984 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

15 yorum