Merit Royal Bet
Instgram Takipçi Hilesi
VİDEO ÖNÜ REKLAMLARIMIZ SADECE 30 SANİYEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
13

1,707 Görüntülenme
Kamu Evlilik
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Devrimden Sonra izle (2011)
6.1 IMDB Puanı

Devrimden Sonra izle (2011)

(Devrimden Sonra)
Kategori
Devrimden Sonra izle, Devrimden Sonra filmi izle, Devrimden Sonra full hd izle Türkiye'de gerçekleşecek bir devrim ile sokaktaki yaşamdan tüm insanların hayatına kadar nelerin değişeceğini ele alan filmde sosyalist bir parti hükümete gelerek devrim yapar. Artık neredeyse her şeyin farklı olacağı ülkede bakalım eşitlik ilkesi kapsamında kimleri ne denli olaylar bekliyor olacak. Eğer Türkiye'de devrim olsaydı nasıl bir Türkiye ile karşılaşılırdı? İşte bu sorunun cevabına rahatlıkla erişebileceğiniz bu filmi sakın kaçırmayın.

Filmin oyuncu kadrosunda ise Fırat Tanış,Belit Özükan,Emin Gürsoy,Şerif Sezer,Orhan Aydın,Ali Çatalbaş,Suna Selen,Aytaç Arman,Selçuk Uluergüven,Altan Gördüm,Tanju Tuncel,Ali Uyandıran,Levent Ülgen,Metin Coşkun,Mustafa Payat,Engin Alpateş,Bedia Ener,Timur Acar,Timur Ölkebaş,Mert Fırat,Aysan Sümercan,Halil Küreş,Hüseyin Akşen,Erdinç Tok,Ender Yiğit,Sevtap Özaltun,Recep Renan Bilek,Murat Vanlı,Tuğçe Tanış,Cezmi Baskın gibi geniş bir kadro yer alıyor.