Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Deliha 2 İzle

Deliha 2 İzle, Deliha 2 filmi izle, Deliha 2 Sinema Çekimi izle, Deliha 2 full izle, Deliha 2 1080p izle, Deliha 2 hd izle, “Deliha 2” ilk filmden sonra ikinci filmin çekilmesi Deliha’nın sinema salonlarında çok izlenmesi ve kazancı yüksek olmasından dolayı, Deliha 2 çekilmiştir. 19 Ocak 2018’de vizyona girilmesi beklenen Deliha 2 filmi bir çok insan tarafından hasretle beklenmektedir. Filmin başrolunde Güpse Ozay yer almaktadır. Filmin Bir önceki filmden daha çok izleneceği tahmin ediliyor. Deliha’yı bu film de de komik ve farklı maceralarda göreceğiz. Deliha yine aynı Deliha’dır. Aynı mahallede yaşamaktadır ve hikaye yine Deliha’nın hikayesidir. Filmi izlerken gülecek bir çok sahne olduğunu ümit ediyorum. Mahalleye yeni bir çocuk gelir ve Zeliha bu çocuğa aşık olur. Film yine aşk üzerine komik bir film olur. Filmin yazarı Gupse Özay’dır. Filmin yönetmenide Gupse Özay’dır. Filmin Muhteşem oyuncu kadrosu ise Gupse Özay, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Aksel Bonfil, Eda Ece, Ali Çelik, Mert Öner gibi oyuncular yer almaktadır. Filmde asla unutamayacağınız komik olaylar yaşayabilirsiniz. Filmi sitemizde ilk defa izleyeceksiniz.

Deliha 2 Full HD Tek Parça izle

72,711 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Deliha 2 Full HD film izle

Deliha 2 Full HD film izle

  • Yapım Yılı 2018
Kategori
Yönetmen Gupse Özay
Oyuncular Gupse Özay, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Aksel Bonfil, Eda Ece, Ali Çelik, Mert Öner
Deliha 2 İzle, Deliha 2 filmi izle, Deliha 2 Sinema Çekimi izle, Deliha 2 full izle, Deliha 2 1080p izle, Deliha 2 hd izle, "Deliha 2" ilk filmden sonra ikinci filmin çekilmesi Deliha'nın sinema salonlarında çok izlenmesi ve kazancı yüksek olmasından dolayı, Deliha 2 çekilmiştir. 19 Ocak 2018'de vizyona girilmesi beklenen Deliha 2 filmi bir çok insan tarafından hasretle beklenmektedir. Filmin başrolunde Güpse Ozay yer almaktadır. Filmin Bir önceki filmden daha çok izleneceği tahmin ediliyor. Deliha'yı bu film de de komik ve farklı maceralarda göreceğiz. Deliha yine aynı Deliha'dır. Aynı mahallede yaşamaktadır ve hikaye yine Deliha'nın hikayesidir. Filmi izlerken gülecek bir çok sahne olduğunu ümit ediyorum. Mahalleye yeni bir çocuk gelir ve Zeliha bu çocuğa aşık olur. Film yine aşk üzerine komik bir film olur. Filmin yazarı Gupse Özay'dır. Filmin yönetmenide Gupse Özay'dır. Filmin Muhteşem oyuncu kadrosu ise Gupse Özay, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Aksel Bonfil, Eda Ece, Ali Çelik, Mert Öner gibi oyuncular yer almaktadır. Filmde asla unutamayacağınız komik olaylar yaşayabilirsiniz. Filmi sitemizde ilk defa izleyeceksiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1.102 yorum