GkmFXGkmFX
8.0 IMDB Puanı

Dedemin İnsanları Full HD izle

(My Grandfather's People)
Yönetmen
Senaryo Çagan Irmak
Ödüller 1 ödül
Dedemin İnsanları İzle, Dedemin İnsanları full izle, Dedemin İnsanları 1080p izle, Dedemin İnsanları Tek Parça izle, 2011 Türkiye yapımı olan Dedemin İnsanları filminin toplam süresi 2 saat 6 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Komedi, Dram ve Aile'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 8,0'dır. Filmin senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini Çagan Irmak yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Çetin Tekindor, Yigit Özsener, Gökçe Bahadir

Dedemin İnsanları Filminin Konusu : Grandpapa ve ailesi topraklarından yırtıldılar, yedi yaşına geldiğinde nüfus değişiminde Girit'ten göç etmek zorunda kaldılar. Büyüklerin en büyük arzusu, ölmeden önce doğduğu toprakları görmektir. Bu özlem, onu sık sık Ege'ye mektup içeren şişeleri düşürüyor. FILM, bir ailenin ve ülkelerinin, on yaşında bir çocuğun ve küçük bir kasabada yaşayan büyükbabasının gözünden müthiş dönüşümü anlatıyor. Kalabalık ve ılık Ege'de yaşayan insanlar hakkındaki bu hikaye, bir kez daha nüfus alışverişini, başka bir şey olmanın ne anlama geldiğini, nereye giderseniz gidin, ayaklanmalarınızı, sayısız azınlıkları ve her iki tarafı da bir yere ait olma yeteneğini deneyimleyeceksiniz.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Dedemin İnsanları izle

Dedemin İnsanları İzle, Dedemin İnsanları full izle, Dedemin İnsanları 1080p izle, Dedemin İnsanları Tek Parça izle, 2011 Türkiye yapımı olan Dedemin İnsanları filminin toplam süresi 2 saat 6 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Komedi, Dram ve Aile’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 8,0’dır. Filmin senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini Çagan Irmak yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Çetin Tekindor, Yigit Özsener, Gökçe Bahadir

Dedemin İnsanları Filminin Konusu : Grandpapa ve ailesi topraklarından yırtıldılar, yedi yaşına geldiğinde nüfus değişiminde Girit’ten göç etmek zorunda kaldılar. Büyüklerin en büyük arzusu, ölmeden önce doğduğu toprakları görmektir. Bu özlem, onu sık sık Ege’ye mektup içeren şişeleri düşürüyor. FILM, bir ailenin ve ülkelerinin, on yaşında bir çocuğun ve küçük bir kasabada yaşayan büyükbabasının gözünden müthiş dönüşümü anlatıyor. Kalabalık ve ılık Ege’de yaşayan insanlar hakkındaki bu hikaye, bir kez daha nüfus alışverişini, başka bir şey olmanın ne anlama geldiğini, nereye giderseniz gidin, ayaklanmalarınızı, sayısız azınlıkları ve her iki tarafı da bir yere ait olma yeteneğini deneyimleyeceksiniz.

Dedemin İnsanları Tek Parça izle

12,448 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum