6.9 IMDB Puanı

Dedektif Dee ve Gizemli Alev tek parça izle

(Di Renjie: Tong tian di guo)

Film Hakkında Bilgi


M.S. 7. yüzyılın hikayesinde, ülkedeki en büyük Budist anıt, dönemin en güçlü ülkesi olan Çin, Luoyang'daki Kraliyet Sarayı yakınında inşa ediliyor. Çin'in ilk kadın imparatoru olarak taçlandırılacak Wu Zetian, anıtın tahttan geçmesini bekliyor. Ancak, yakında yeni kraliçenin yükselişini tehdit eden bir dizi olay. Kraliçenin güvendiği yüksek pozisyonlardaki adamları gündüz canlı olarak yanmaya başlar. Kimse arkasındaki "gücü" nasıl bulamayacağını ve bulamayacağını anlamıyor. Wu Zetian, taç giyme töreninden önce bu sır gibi ölümlerin ardındaki gerçeği öğrenmeye kararlı.

Gerçeği ortaya çıkarmak için, yıllar önce kendi elleriyle sürgün edilen dedektif Dee Renjie'yi şehre geri getirdi ve neler olduğunu araştırması için onu görevlendirdi.

(2001) Zu Efsanesi, Yedi Kılıç (2005) filmlerinde Andy Lau, Carina Lau ve Çinli film yapımcısı Tsui Hark'ın son filmi Li Bing Bing rol alıyor. Özellikle sinematografisiyle dikkat çeken film, 618-907 yılları arasında yönetilen Tang Hanedanlığı'nın tarihini ekrana getiriyor. 2010 Venedik Film Festivali'nin yarışma bölümünde gösterilen film Altın Aslan için de yarıştı.

2010 Hong Kong Yapımı Dedektif Dee ve Gizemli Alev Di Renjie Zhi Tongtian Diguo Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

10
10
1,159 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

5 yorum