Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

5,217 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Deccal 3 720p izle

Deccal 3 720p izle

(Deccal 3)
Yönetmen
Senaryo yakında
Korkuyu Hissedeceksiniz Deccal 3
21 Mart 2019 yılında izleyici ile buluşacak olan Deccal 3 korku severleri sinema salonlarına dolduracak yapımların arasında yer almaktadır. Deccal serisinin son filmi olan film vizyona girdiğinde gişeleri alt üst edecek bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. Yönetmen koltuğunda Özgür Bakarın oturduğu deccal filminde pek çok ünlü oyuncu kamera karşısına geçmektedir. İzleyenleri acaba gerçek mi diye sorulara sevk eden film yine konusu ve etkileyiciyi sahneleri ile izleyenleri etkisi altına almaya hazırlanıyor. Film vizyona girişinin ardından bir süre sonra tıpkı diğer iki filmi gibi Deccal 3 izle seçeneği ile internet sitelerinde sinemaseverler ile buluşacaktır. Şuana kadar paylaşılan fragmanlarda bile resmen içiniz ürperiyor.
Korkuya doymak ve gerçeklikle hayal arasında sizi bocalamada bırakacak olan bu filmi izlemeden serinin ilk filmlerini de mutlaka izlemelisiniz. Deccal yerli film izle seçeneği ile yerli filmleri meraklısı ile buluşturan film platformları üzerinden izlenebilmektedir. Eğer sizde korku filmlerini çok seviyor iseniz ücretsiz olarak bu platformlar üzerinden korku filmlerini izleyebilirsiniz.
Deccal’in serisinin ilk filmi 2015 yılında vizyona girdi ve Duygu isimli bir kadının hayatının zorlu bir dönemini beyaz perdeye aktarmaktaydı. 2. Film ise 2016 yılında vizyona girdi ve yine ilk filmin başkarakteri Duygu’nun bir bebek dünyaya getirmesi ve onu evlatlık olarak başka bir aileye vermesi ile başlayan bir hikâye idi. Filmin son filminde korku severleri neler beklediği şuan sır gibi saklansa da ilk iki filmden yola çıkarak şunu söyleyebiliriz korkudan koltuklarınızdan hareket edemeyeceksiniz.

Resimler 2