731 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Davetsiz Misafir Tek Parça full izle
6.7 IMDB Puanı

Davetsiz Misafir Tek Parça full izle

(Motivated Seller)

Filmin Konusu ve İçeriği


Annie ve Scott mutlu evlilikleri olan sevgi dolu bir çift. En büyük hayalleri, gelecek çocuklarını yetiştirebilecekleri rüya evlerini bulmaktır. Napa Vadisi'ndeki evi gördüklerinde hayallerinin gerçekleştiğini düşünüyorlar. Evi satın alan çift, gerekli tadilatları yaptıktan sonra yeni evlerine taşınır. Her şey hayatlarında istedikleri gibi gider. Ancak bir süre sonra Annie ve Scott, mantıklı olamadıkları durumlarla karşılaşırlar. Sattığı eve çok bağlı olan Charlie Peck, yavaş yavaş aileye sızmaya çalışıyor. Charlie'nin onlardan bir şeyler sakladığından şüphelenmeye başlayan aile, yakında korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorunda.
Joseph Sikora, Barber Shop'tan Michael Ealy'nin Scott'ı ve aktris Meagan Good'u Annie'ye getirdiği filmde de yer alıyor. Dennis Quaid, mutlu çiftin hayatını zehirleyen ve onları kabusa sürükleyen Charlie Peck karakterini canlandırıyor. Deon Taylor'un oturduğu filmin senaryosunda, yönetmenin sandalyesinde David Loughery'nin imzası var. Filmin yapımcıları yönetmen Taylor'la birlikte Roxanne Avent, Mark Burg, Jonathan Schwartz ve Brad Kaplan.

Full HD Davetsiz Misafir MultiDil ( Dub & Alty. ) izle İyi Seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum