Secret Bet


Dargın Kuzenler izle

Dargın Kuzenler izle, Dargın Kuzenler Sinema filmi izle, Dargın Kuzenler Tek Parça izle, Dargın Kuzenler full izle, Dargın Kuzenler filmi izle, Şinasi, Ruknettin, Seyfettin ve Habibe dedelerinin vefatından önce dedelerinin yanına gitmelerini gerektiğini düşünür ve dört kuzen dedesinin yanına gider. Dört kuzen birbirleriyle yarışarak dedelerinin vefat etmek üzere olduğu eve gitmişlerdir. Miras için birbirlerini ezen dört kuzen eve bir şekilde girmeyi başarmıştır. Dört Dargın kuzene gömülü bir harita mırası bırakılmıştır. Dört dargın kuzene ölmeden haritanın yerini söyleyen dede’nin torunları haritayı bölüşemedikleri için harita dört parçaya bölünmüştür. Nurullah dedelerinden kalan mirası sadece kendi hakları gibi düşünen kuzenler birbirleriyle hep miras kavgası içerisinde olacaktır. Dargın Kuzenler haritanın hapishane’de işe yaradığını öğrenince beraber birinin çantasını çalarlar ve çantasını çaldıkları kişi aslında bir dolandırıcıdır ve Polis tarafından aranmaktadır ve kahraman olurlar. Hapise giren 3 dargın kuzen hapishane’nin müze yapılması nedeniyle hapishane’den hazineyi çıkaramamışlardır. Hapishane müzeye dönmüştür fakat, 3 kuzen ellem etmiş gullem etmiş hapishane’de kalmayı başarmışlardır. Kuzenlerin dedeleri aslında ölmemiş kuzenlerin birbirlerine değer vermeleri için kuzenlere bir oyun oynamıştır. Kuzenler bu oyunu sonunda öğrenirler fakat, dedeleri onlara kıyamaz ve asıl mirası verir. Dargın Kuzenler komedi filmini sitemizden FilmCee.Com adresinden tek parça halinde izleyebilirsiniz.

Dargın Kuzenler Tek Parça izle

3,122 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Dargın Kuzenler izle 2018 Yerli Komedi filmi
5.6 IMDB Puanı

Dargın Kuzenler izle 2018 Yerli Komedi filmi

Yönetmen Çağrı Bayrak
Oyuncular Ersin Korkut, İnan Ulaş Torun, Yeşim Ceren Bozoğlu, Olgu Baran Kubilay
Dargın Kuzenler izle, Dargın Kuzenler Sinema filmi izle, Dargın Kuzenler Tek Parça izle, Dargın Kuzenler full izle, Dargın Kuzenler filmi izle, Şinasi, Ruknettin, Seyfettin ve Habibe dedelerinin vefatından önce dedelerinin yanına gitmelerini gerektiğini düşünür ve dört kuzen dedesinin yanına gider. Dört kuzen birbirleriyle yarışarak dedelerinin vefat etmek üzere olduğu eve gitmişlerdir. Miras için birbirlerini ezen dört kuzen eve bir şekilde girmeyi başarmıştır. Dört Dargın kuzene gömülü bir harita mırası bırakılmıştır. Dört dargın kuzene ölmeden haritanın yerini söyleyen dede'nin torunları haritayı bölüşemedikleri için harita dört parçaya bölünmüştür. Nurullah dedelerinden kalan mirası sadece kendi hakları gibi düşünen kuzenler birbirleriyle hep miras kavgası içerisinde olacaktır. Dargın Kuzenler haritanın hapishane'de işe yaradığını öğrenince beraber birinin çantasını çalarlar ve çantasını çaldıkları kişi aslında bir dolandırıcıdır ve Polis tarafından aranmaktadır ve kahraman olurlar. Hapise giren 3 dargın kuzen hapishane'nin müze yapılması nedeniyle hapishane'den hazineyi çıkaramamışlardır. Hapishane müzeye dönmüştür fakat, 3 kuzen ellem etmiş gullem etmiş hapishane'de kalmayı başarmışlardır. Kuzenlerin dedeleri aslında ölmemiş kuzenlerin birbirlerine değer vermeleri için kuzenlere bir oyun oynamıştır. Kuzenler bu oyunu sonunda öğrenirler fakat, dedeleri onlara kıyamaz ve asıl mirası verir. Dargın Kuzenler komedi filmini sitemizden FilmCee.Com adresinden tek parça halinde izleyebilirsiniz.