Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Dabbe 5 Zehr-i Cin izle

Dabbe 5 Zehr-i Cin izle, Dabbe 5 Zehr-i Cin Sansürsüz izle, Dabbe 5 Zehr-i Cin Tek Parça izle, Dabbe 5 Zehr-i Cin full izle, Dabbe 5 Zehr-i Cin filmini izle, Ev hanımı olan Dilek, aniden evlerinde belli bir odada anormal bir şey olduğunu hissetmeye başlar. Kocası olmasına rağmen, Ömer onunla aynı fikirde olmayı reddediyor ancak durum daha da kötüleşiyor. Onlar, Jinn adında eski bir paranormal yaratığın, Dilek’e lanet ettiğini öğreniyorlar. Onu tedavi etmenin bir yolunu arıyorlar ama bunun yerine, Dilek’in erken yaşamının bazı şok edici olaylarını buluyorlar. Dabbe 5 filmini tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Dabbe 5 Zehr-i Cin Tek Parça izle

2,694 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Dabbe 5 Zehr-i Cin full izle
6.3 IMDB Puanı

Dabbe 5 Zehr-i Cin full izle

  • Yapım Yılı 2014 - Türkiye
Kategori
Yönetmen Hasan Karacadağ
Oyuncular Ümit Bulent Dincer, Nil Günal
Dabbe 5 Zehr-i Cin izle, Dabbe 5 Zehr-i Cin Sansürsüz izle, Dabbe 5 Zehr-i Cin Tek Parça izle, Dabbe 5 Zehr-i Cin full izle, Dabbe 5 Zehr-i Cin filmini izle, Ev hanımı olan Dilek, aniden evlerinde belli bir odada anormal bir şey olduğunu hissetmeye başlar. Kocası olmasına rağmen, Ömer onunla aynı fikirde olmayı reddediyor ancak durum daha da kötüleşiyor. Onlar, Jinn adında eski bir paranormal yaratığın, Dilek'e lanet ettiğini öğreniyorlar. Onu tedavi etmenin bir yolunu arıyorlar ama bunun yerine, Dilek'in erken yaşamının bazı şok edici olaylarını buluyorlar. Dabbe 5 filmini tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.