Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Dabbe 4: Cin Çarpması izle

Dabbe 4: Cin Çarpması izle, Dabbe 4: Cin Çarpması Sinema Çekimi izle, Dabbe 4: Cin Çarpması Tek Parça izle, Dabbe 4: Cin Çarpması full izle, Dabbe 4: Cin Çarpması filmini izle, Düğüne hazırlanırken, Kübra bilinmeyen yaşama sahip olur. Kübra’yı tedavi etmek için, bir psikiyatrist Ebru, yola çıktı. Ebru da Kübra’nın eski bir arkadaşıdır. Ebru, Kübra’yı kurtarmak için bir exorcist ile birlikte çalışacaktı. Sadece işler iyi gidiyor gibiyse, her şey korkunç bir şekilde yanlış olmaya başlıyor. Dabbe 4: Cin Çarpması filmini tek parça 720p görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Dabbe 4: Cin Çarpması Tek Parça izle

17,252 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Dabbe 4: Cin Çarpması 720p izle
7.1 IMDB Puanı

Dabbe 4: Cin Çarpması 720p izle

  • Yapım Yılı 2013 - Türkiye
Kategori
Yönetmen Hasan Karacadağ
Oyuncular Cansu Kurgun, Irmak Örnek, A. Murat Özgen, Sultan Köroğlu Kılıç, Elçin Atamgüç, Sabriye Günüç
Dabbe 4: Cin Çarpması izle, Dabbe 4: Cin Çarpması Sinema Çekimi izle, Dabbe 4: Cin Çarpması Tek Parça izle, Dabbe 4: Cin Çarpması full izle, Dabbe 4: Cin Çarpması filmini izle, Düğüne hazırlanırken, Kübra bilinmeyen yaşama sahip olur. Kübra'yı tedavi etmek için, bir psikiyatrist Ebru, yola çıktı. Ebru da Kübra'nın eski bir arkadaşıdır. Ebru, Kübra'yı kurtarmak için bir exorcist ile birlikte çalışacaktı. Sadece işler iyi gidiyor gibiyse, her şey korkunç bir şekilde yanlış olmaya başlıyor. Dabbe 4: Cin Çarpması filmini tek parça 720p görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.