BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Dabbe 3 izle

Dabbe 3 izle, Dabbe 3 Sinema Çekimi izle, Dabbe 3 Tek Parça izle, Dabbe 3 full izle, Dabbe 3 filmini izle, Türk yönetmen Hasan Karacadağ olağandışı bir durumdur. Karacadağ korku havuzuna doğru atlayan Karacadağ, istismar filmleri ile kendi tarihi hakkında nasıl bir his uyandıracağını belirten ve genellikle film türünü kucaklamaya gönülsüz görünen bir ülkede – belli başlı istisnalar olsa da -. Yönetmen, ilk önce Karacadağ’ın daha görsel açıdan iddialı bir şekilde ilerlemesine ve ağır çaba sarf etmesine olanak tanıyan sürpriz bir darbe olan D @ BB’den etkilenen J-korku ile dikkat çekti. Her iki film de Karacadağ’ın ülkesinin zengin folklorunu alarak ve karanlık uçlarına iterek izleyicilerini şoke etme ve korkutma yeteneğini sergiledi. Ve yine D @ BB: Bir Cin Vakasi ile birlikte. Orijinal isabeti ile devam eden bu son çabalar, Japon etkisini daha çok Paranormal bir vibe lehine bırakıyor, ancak altta yatan mitoloji, evine kızgın cinlerin sahip olduğu bir Türk ailesini takip eden hikayeyle tamamen bölgesel kalıyor. Dabbe 3 filmini 720p görüntü kalitesi ile tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Dabbe 3 Tek Parça izle

4,192 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Dabbe 3 full izle 720p
6.3 IMDB Puanı

Dabbe 3 full izle 720p

  • Yapım Yılı 2012 - Türkiye
Yönetmen Hasan Karacadağ
Oyuncular Nihan Aypolat, Koray Kadirağa, Pervin Bağdat, Elif Erdal, İsmail Yıldız, Mete Şahinoğlu, Nalan Örgüt, Elçin Atamgüç, Su Burcu Yazgı, Ceren Sertaç
Dabbe 3 izle, Dabbe 3 Sinema Çekimi izle, Dabbe 3 Tek Parça izle, Dabbe 3 full izle, Dabbe 3 filmini izle, Türk yönetmen Hasan Karacadağ olağandışı bir durumdur. Karacadağ korku havuzuna doğru atlayan Karacadağ, istismar filmleri ile kendi tarihi hakkında nasıl bir his uyandıracağını belirten ve genellikle film türünü kucaklamaya gönülsüz görünen bir ülkede - belli başlı istisnalar olsa da -. Yönetmen, ilk önce Karacadağ'ın daha görsel açıdan iddialı bir şekilde ilerlemesine ve ağır çaba sarf etmesine olanak tanıyan sürpriz bir darbe olan D @ BB'den etkilenen J-korku ile dikkat çekti. Her iki film de Karacadağ'ın ülkesinin zengin folklorunu alarak ve karanlık uçlarına iterek izleyicilerini şoke etme ve korkutma yeteneğini sergiledi. Ve yine D @ BB: Bir Cin Vakasi ile birlikte. Orijinal isabeti ile devam eden bu son çabalar, Japon etkisini daha çok Paranormal bir vibe lehine bırakıyor, ancak altta yatan mitoloji, evine kızgın cinlerin sahip olduğu bir Türk ailesini takip eden hikayeyle tamamen bölgesel kalıyor. Dabbe 3 filmini 720p görüntü kalitesi ile tek parça seçenekleriyle izleyebilirsiniz.