GkmFXGkmFX
5.0 IMDB Puanı

Çizgi Ötesi izle (2017) Korku Filmi

Yönetmen Niels Arden Oplev
Oyuncular Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev, James Norton, Kiersey Clemons, Kiefer Sutherland, Madison Brydges, Jacob Soley, Anna Arden, Miguel Anthony, Jenny Raven, Beau Mirchoff, Charlotte McKinney, Wendy Raquel Robinson, Steve Byers, Lisa Codrington, Emily Piggford, Martha Girvin, Taylor Trowbridge, Nadine Roden, Richard Young, Mary Grant, Stefano DiMatteo, Jimi Shlag, Natasha Bromfield, Daniela Barbosa, Jelena Savic, Brian King, Ali Schwartz, Dallas Poynter, Avery Bederman, Danny Gallagher, Jessica Rose
Çizgi Ötesi İzle, Çizgi Ötesi Türkçe dublaj izle, Çizgi Ötesi filmi izle, Çizgi Ötesi Tek Parça izle, Çizgi Ötesi full izle, Çizgi Ötesi filmi 1 Aralık 2017'de vizyona girmiştir. filmin toplam süresi 1 saat 50 dakikadır. Çalıştıkları Hastane'de starjer doktor olarak çalışan Courtney, Bir gün gizli olarak meslektaşları ile beyin hakkında biz tez yürütmektedir. Courtney, insan'ın öldükten sonra beynin hala çalışıp, çalışmadığını gözlemleyip, deneye dökerek kendi üzerinde denem çalışmaları yapmıştır. Courtney deneyde kendi kalbini durdurdu ve beyninde gerçekleşen olayları kayda aldırarak deneyini gerçekleştirdi. Courtney deneyden sonra çok zeki olmaya başlamış beyninde yer alan eski bilgileri hatırlamıştır. Courtney deneyden sonra çok zeki olmasına rağmen etrafında korkutucu olaylar yaşamayada başlamıştır. Çizgi Ötesi deneyi gerçekleştirilen bütün stajyer doktorlar geçmişlerinde yaptıkları hataları birer birer şuanmış gibi yaşamaktadırlar. Çizgi Ötesi Deneyi yapan doktorlar etraflarında geçmişlerinde hata yaptıkları olaylar karşılarına çıkmaktadır. Bunun bitmesini sağlamak için hata yaptıkları kişilere geri dönmeleri ve bu kişilerden özür dileyip kendilerini affederek beyinlerindeki vicdanlarını soğutmuş olacaklardır. Filmin yönetmen koltuğunda Niels Arden Oplev oturmaktadır.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Çizgi Ötesi İzle

Çizgi Ötesi İzle, Çizgi Ötesi Türkçe dublaj izle, Çizgi Ötesi filmi izle, Çizgi Ötesi Tek Parça izle, Çizgi Ötesi full izle, Çizgi Ötesi filmi 1 Aralık 2017’de vizyona girmiştir. filmin toplam süresi 1 saat 50 dakikadır. Çalıştıkları Hastane’de starjer doktor olarak çalışan Courtney, Bir gün gizli olarak meslektaşları ile beyin hakkında biz tez yürütmektedir. Courtney, insan’ın öldükten sonra beynin hala çalışıp, çalışmadığını gözlemleyip, deneye dökerek kendi üzerinde denem çalışmaları yapmıştır. Courtney deneyde kendi kalbini durdurdu ve beyninde gerçekleşen olayları kayda aldırarak deneyini gerçekleştirdi. Courtney deneyden sonra çok zeki olmaya başlamış beyninde yer alan eski bilgileri hatırlamıştır. Courtney deneyden sonra çok zeki olmasına rağmen etrafında korkutucu olaylar yaşamayada başlamıştır. Çizgi Ötesi deneyi gerçekleştirilen bütün stajyer doktorlar geçmişlerinde yaptıkları hataları birer birer şuanmış gibi yaşamaktadırlar. Çizgi Ötesi Deneyi yapan doktorlar etraflarında geçmişlerinde hata yaptıkları olaylar karşılarına çıkmaktadır. Bunun bitmesini sağlamak için hata yaptıkları kişilere geri dönmeleri ve bu kişilerden özür dileyip kendilerini affederek beyinlerindeki vicdanlarını soğutmuş olacaklardır. Filmin yönetmen koltuğunda Niels Arden Oplev oturmaktadır.

Çizgi Ötesi Full HD Tek Parça izle

2,422 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.