GkmFXGkmFX
5.8 IMDB Puanı

Charlie Says Altyazılı izle

(Charlie Says)
Charlie Says filmi üç genç kadının ünlü Manson cinayetleri sonucu idam cezasına çarptırılması ile başlamaktadır. Ancak 1972 yılı Kalifornia'sında idam cezası kaldırılmış olduğu için bu üç genç kadının idam cezası müebbet hapis cezasına dönüştürülmüştür. Böylece genç kadınlar hapse girer. Hapishanede mahkumlara ders vermek için gelen bir yüksek lisans öğrencisi ile birlikte genç kadınların hayatında bir dönüşüm noktası başlamış olacaktır. Dehşet veren suçların gerçekliği ile yüzleşen kadınların dönüşümü son derece etkili bir şekilde işlenmiştir. Biyografik ögeler de taşıyan Charlie Says bu dönüşümün hikayesini güzel bir şekilde işlemiştir. Film merak uyandırırken bir yandan da çok duygulandıran bir yapıdadır. Baştan sona akıcı bir şekilde devam etmesi de seyirciler tarafından çok sevilmesine olanak sağlamıştır.

2018 ABD Yapımı Charlie Says Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

204 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.