Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

3,512 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Captain Marvel 2019 Türkce İzle

Captain Marvel 2019 Türkce İzle

(Captain Marvel)
Captain Marvel Filmi 7 Mart 2019 Tarihinde Sinemalarda
O bir efsane. Gerek çizgi roman, gerek ise film olarak ki 2019 yılının en çok merakla beklenen filmlerinden bir tanesi Captain Marvel filmi. Öncelikle yapım kısmından bahsetmek gerekir ise şunlar söylenebilir: Filmin senaryosunu yazan çok sayıda isim var: Nicole Perlman, Geneva Robertson-Dworet, Roy Thomas, Gene Colan,  Jac Schaeffer, Liz Flahive ve Meg LeFauve var iken filmin yönetmeliğini yapan isimler Anna Boden ile Ryan Fleck. Filmin yapımcılığını süper kahramanlar serisini başlatan Marvel firması üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosuna baktığımızda karşımıza çıkan isimler ise Jude Law, Samuel L. Jackson, Brie Larson, Gemma Chan.
Yaratıldığı günden bugüne aksiyon, fantastik bilim kurgu türünün en iyi örneklerinden olan Captain Marvel 7 Mart 2019 tarihinde vizyona girecek. Filmin konusu ise şöyle: Carol Danvers'ın Captain Marvel'a dönüşmesinden değil, Carol Danvers'ın Captain Marvel olarak dünyaya düşmesi ile film başlıyor. Çok özel süper güçlere sahip, son derece güzel bir kadın olarak dünyaya düşmek durumunda kalan Carol Danvers, dünyayı keşfetmeye başladıkça geçmişte bir takım yaşadıklarını anımsamaya başlar. Onu en çok şaşırtan ise geçmişte dünyada bir yaşamı olduğudur. Kendisinin bu alanda tek güvenebileceği insan ise Nick Fury isimli SHIELD çalışanıdır. Bu arada iki farklı tarafın dünya üzerinde iyilik ve kötülük iktidarı kurmaya çalıştığı bir dönemde kendisi de süper güçlerini nasıl kullanabileceğini ve neler yapabileceğini keşfederek film ilerler.